Ürün Detayları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: YM
Sertifika: High-tech Enterprise Certificate
Model numarası: YM-20050-100W UV LED Hava Soğutma Lambası
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı: bir set
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: karton
Teslim süresi: günler
Ödeme koşulları: T/T, Banka Havalesi, Alibaba, Ekspres
Yetenek temini: Ayda 1000000 adet
Ürün Adı: |
YM-20050-100W UV LED Hava Soğutma Lambası |
Güç: |
100W |
Boyut: |
240*130*90mm |
Aydınlık Boyut: |
200*50mm |
Soğutma şeması: |
Hava soğutma |
Başvuru: |
Baskı, UV Kürleme |
Diyot tipi: |
3535 |
Dalgaboyu: |
365/385/395/405 nm |
Garanti: |
1 Yıl |
Ürün Adı: |
YM-20050-100W UV LED Hava Soğutma Lambası |
Güç: |
100W |
Boyut: |
240*130*90mm |
Aydınlık Boyut: |
200*50mm |
Soğutma şeması: |
Hava soğutma |
Başvuru: |
Baskı, UV Kürleme |
Diyot tipi: |
3535 |
Dalgaboyu: |
365/385/395/405 nm |
Garanti: |
1 Yıl |
YM-100W-20050UV Kürleme Sistemi Uygulaması
| Öğe | YM-100W-20050 UV Kürleme Sistemi |
| Güç | 100W |
| Renk | UV |
| Diyot tipi | 3535 smd |
| Boyut | 240mm*130mm*90mm |
| Aydınlık Boyut | 200mm*50mm |
| Mercek Malzemesi | Yüksek sıcaklığa dayanıklı lens |
| Dalgaboyu | 365/385/395/405 nm |
| Soğutma şeması | Hava soğutma |
| Başvuru | Çeşitli baskı endüstrilerinde, boyamada ve yapıştırıcıda uygulayın. |
| Ömrü (saat) | 20000 saat |
| Garanti | 1 yıl |
| Menşe Yeri | Guangdong, Çin |
BizimUV LED kürleme sistemlericam endüstrisinde, dekorasyon endüstrisinde, yapı malzemeleri endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
mobilya endüstrisi vb.
Konika, Xaar, Ricoh gibi mürekkep püskürtmeli püskürtme makinelerinin çeşitleri ve yazıcı çeşitleri için uygundur.
düz yataklı yazıcı, rulodan ruloya yazıcı, geniş format yazıcı, mürekkep püskürtmeli, dijital yazıcı, döner pres vb. dahil.
SSS
S1: Neden UV LED Lambayı değiştiriyorum?
A1:UV LED'in çalışma süresi 10000 saatten fazladır, yani geleneksel lambalardan 10 kat daha uzundur. Ayrıca UV LED kürlemesi daha etkilidir, enerji maliyetlerinden %80 tasarruf sağlar ve çevre dostudur.
S2: Mevcut UV kimyasallarının tümü UV LED ile iyi çalışıyor mu?
Cevap2:Hayır, Kimyasalın özellikle dar Dalgaboyundan yararlanacak şekilde olması gerekir. Lütfen tedarikçinizden en iyi dalga boyunu isteyin, ardından sizin için en uygun ve yüksek verimli dalga boyunu özelleştirebiliriz.
S3: Garanti süresi ne olacak?
Cevap3:Tüm YM ürünleri tam bir yıllık garantiyle gelir
S4: Satış sonrası hizmet ne olacak?
Cevap4:YM, değiştirme için yedek parçalar ve 24 saat çevrimiçi ve video teknik desteği sağlar.
S5: Doğru fiyatla en iyi çözümü nasıl elde edebilirim?
Cevap5:Teklif vermeden önce bilmemiz gereken bazı önemli bilgiler var:
1, ne için kullanıyorsunuz? (örneğin serigrafi baskının kurutulması için kullanılacaktır)
2. Hangi dalga boyuna ihtiyacınız var veya hangi UV kimyasalını iyileştirmek istiyorsunuz? (365/375/385/395/405nm ve benzeri gibi UV kimyasalınıza bağlıdır.)
3. Hangi boyutta yayan pencereye ihtiyacınız var? (Ürününüzün boyutuna veya kürleme yöntemine bağlıdır)
4. Ne kadar tepe ışınımına ihtiyacınız var? (UV kimyasalınıza ve maksimum üretim hızınıza bağlıdır.)
5. Ortak setin herhangi bir özelliği ihtiyacınızı karşılayamıyorsa endişelenmeyin! ÖZELLEŞTİRİLMİŞ çözümler mevcuttur.
Başka ihtiyaçlarınız varsa, size en iyi çözümü sunabilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin.
Umi@ymleduv.com ,,İlginiz için teşekkür ederiz.