Ürün Detayları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: YM
Sertifika: High-tech Enterprise Certificate
Model numarası: YM-350W -20555 UV Kürleme Sistemi
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı: Bir
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: karton
Teslim süresi: günler
Ödeme koşulları: T/T, Banka Havalesi, Alibaba, Ekspres
Yetenek temini: Aylık 1000000 Adet
Ürün adı: |
YM-350W-20555 UV Kürleme Sistemi |
Güç: |
350W |
Boyut: |
265*81*97MM |
Aydınlık boyut: |
205*55MM |
Soğutma şeması: |
SMEMA |
Başvuru: |
Baskı, UV Kürleme |
Diyot Tipi: |
3535 |
Dalgaboyu: |
365/385/395/405 nm |
Garanti: |
1 Yıl |
Ürün adı: |
YM-350W-20555 UV Kürleme Sistemi |
Güç: |
350W |
Boyut: |
265*81*97MM |
Aydınlık boyut: |
205*55MM |
Soğutma şeması: |
SMEMA |
Başvuru: |
Baskı, UV Kürleme |
Diyot Tipi: |
3535 |
Dalgaboyu: |
365/385/395/405 nm |
Garanti: |
1 Yıl |
YM-350W-20555UV Sertleştirme Sistemi Uygulamaları
1.Sorgu ve danışmanlık desteği
2. 24 saatlik çevrimiçi hizmetler
3. UV LED sertleştirme sistemi ile makine baskı etkisi video sizin için mevcuttur
4Fabrikamızı ziyaret etmenize sıcak bir şekilde hoş geldiniz.
5Özel üretim ve paketleme alabilirsiniz.
6: Düşük enerji tüketimi, sıradan UV lambasının sadece %20'si
7: Cıva yok, Ozon yok, çevre dostu
8: Soğuk ışık kaynağı, düşük sıcaklık
9: Sabit çıkış, yüksek tekdüzelik.
| Ürün | YM-350W-20555UV Sıtma Sistemi |
| Güç | 350W |
| Renk | UV |
| Diyot tipi | 3535 smd |
| Boyut | 265mm*81mm*97mm |
| Parlaklık Boyutu | 205mm*55mm |
| Lens malzemesi | Yüksek sıcaklığa dayanıklı lens |
| Dalga boyu | 365/385/395/405nm |
| Soğutma sistemi | Hava soğutması |
| Uygulama | Çeşitli baskı endüstrilerinde, boya ve yapıştırıcıda uygulanır. |
| Yaşam süresi (saat) | 20000 saat |
| Garanti | 1 yıl |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
![]()
BizimUV LED sertleştirme sistemleriCam endüstrisinde, dekorasyon endüstrisinde, inşaat malzemeleri endüstrisinde yaygın olarak kullanılırlar.
Mobilya endüstrisi vb.
Konika, Xaar, Ricoh gibi mürekkep püskürtücüleri ve baskı makineleri için uygundur.
Flatbed yazıcı, roll to roll yazıcı, geniş formatlı yazıcı, mürekkep püskürtücüsü, dijital yazıcı, rotary baskı vb.
Sık Sorulan Sorular
Tüm UV LED sertleştirme sistemi neyi içerir?
A:Tüm UV LED kurulama sistemi UV LED Kurulama Denetleyicisi + UV LED lamba başı dahil.
Ürünün dış ambalajı nedir?
A: Malların müşterilere güvenli bir şekilde teslim edilebilmesini sağlamak için çok güçlü ihracat özel karton ambalajı ve ahşap kutu ambalajı kullanıyoruz.
Q3.UV LED kurulama sistemi için bir siparişi nasıl devam ettirebilirim?
A:Öncelikle gereksinimlerinizi veya uygulamanızı bize bildirin. İkincisi gereksinimlerinize veya önerilerimize göre alıntı yapıyoruz.
Üçüncüsü müşteri numuneleri onaylar ve resmi sipariş için para yatırır.
UV LED sertleştirme sistemine logomu yazdırmamın bir sakıncası var mı?
A:Üretimden önce resmi olarak bize bildirin ve ilk olarak numunemize dayanarak tasarımı onaylayın.
S5.Ürünler için garanti ve kurulum hizmeti sunar mısınız?
A:Evet, 15000HRS servis ve 1 yıllık ücretsiz garanti sunuyoruz.
Farklı bir ülke ve farklı bir sistem.
Başka ihtiyaçlarınız varsa, lütfen size en iyi çözümü sunmak için bizimle iletişime geçin.
Umi@ymleduv.com Dikkatiniz için teşekkürler.