Ürün Detayları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: YM
Sertifika: High-tech Enterprise Certificate
Model numarası: YM-350W-20030 UV Kürleme Sistemi
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı: Bir
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: karton
Teslim süresi: günler
Ödeme koşulları: T/T, Banka Havalesi, Alibaba, Ekspres
Yetenek temini: Aylık 1000000 Adet
Ürün adı: |
YM-350W-20030 UV Kürleme Sistemi |
Güç: |
350W |
Boyut: |
230mm*50mm*100mm |
Aydınlık boyut: |
200mm*30mm |
Soğutma şeması: |
SMEMA |
Başvuru: |
Baskı, UV Kürleme |
Diyot Tipi: |
3535 |
Dalgaboyu: |
365/385/395/405 nm |
Garanti: |
1 Yıl |
Ürün adı: |
YM-350W-20030 UV Kürleme Sistemi |
Güç: |
350W |
Boyut: |
230mm*50mm*100mm |
Aydınlık boyut: |
200mm*30mm |
Soğutma şeması: |
SMEMA |
Başvuru: |
Baskı, UV Kürleme |
Diyot Tipi: |
3535 |
Dalgaboyu: |
365/385/395/405 nm |
Garanti: |
1 Yıl |
YM-350W-20030UV Sertleştirme Sistemi Uygulamaları
1Yüksek ışık yoğunluğu;
2Enerji tasarrufu: Merkür lambasına göre % 80 elektrik enerjisi tasarrufu
3UV çıkışı ayarlama: % 5'ten % 100'e kadar
4Çoklu kontrol modları: Sabit akım, pedal kontrolü, akıllı optik ve manuel modlar
5: Fotoelektrik indüksiyon, anında açma / kapatma, önceden ısıtma gerekmez.
6: Düşük enerji tüketimi, sıradan UV lambasının sadece %20'si
7: Cıva yok, Ozon yok, çevre dostu
8: Soğuk ışık kaynağı, düşük sıcaklık
9: Sabit çıkış, yüksek tekdüzelik.
| Ürün | YM-350W-20030 UV Düzeltme Sistemi |
| Güç | 350W |
| Renk | UV |
| Diyot tipi | 3535 |
| Boyut | 230mm*50mm*100mm |
| Parlaklık Boyutu | 200 mm*30 mm |
| Lens malzemesi | Yüksek sıcaklığa dayanıklı lens |
| Dalga boyu | 365/385/395/405nm |
| Soğutma sistemi | Hava soğutması |
| Uygulama | Çeşitli baskı endüstrilerinde, boya ve yapıştırıcıda uygulanır. |
| Yaşam süresi (saat) | 20000 saat |
| Garanti | 1 yıl |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
![]()
BizimUV LED sertleştirme sistemleriCam endüstrisinde, dekorasyon endüstrisinde, inşaat malzemeleri endüstrisinde yaygın olarak kullanılırlar.
Mobilya endüstrisi vb.
Konika, Xaar, Ricoh gibi mürekkep püskürtücüleri ve baskı makineleri için uygundur.
Flatbed yazıcı, roll to roll yazıcı, geniş formatlı yazıcı, mürekkep püskürtücüsü, dijital yazıcı, rotary baskı vb.
Sık Sorulan Sorular
Tüm ürünler özelleştirilebilir mi?
A:- Evet.Tüm ürünlerimiz, verdiğiniz detaylarla yapılabilir.
Ürünün dış ambalajı nedir?
A: karton veya ahşap ambalaj.
İşleme döngüsü?
A: Bazı ürünlerimiz stokta.5-12Günler kaldı.
S4: Garanti nedir?
Bir tane.Bir yıllık garanti.
Tüm ürünler gönderilmeden önce test edilecektir.
S5: UV LED sertleştirme sistemine logomu yazdırmak uygun mu?
Evet, lütfen yapımdan önce resmi olarak bize bildirin.
S6: Hangi sertifikalarınız var?
A: CE,RoHS,SGS kimlik doğrulamaları zaten geçti.
Q7:WUV LED'in ömrü.LAmp?
A:Buömrü 20'den fazla000hrs.
Başka ihtiyaçlarınız varsa, lütfen size en iyi çözümü sunmak için bizimle iletişime geçin.
Umi@ymleduv.com Dikkatiniz için teşekkürler.