Ürün Detayları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: YM
Sertifika: High-tech Enterprise Certificate
Model numarası: YM-1200W-610250 UV Kürleme Sistemi
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı: Bir
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: karton
Teslim süresi: günler
Ödeme koşulları: T/T, Banka Havalesi, Alibaba, Ekspres
Yetenek temini: Aylık 1000000 Adet
Ürün adı: |
YM-1200W-610250 UV Kürleme Sistemi |
Güç: |
1200W |
Boyut: |
650mm*305mm*95mm |
Aydınlık boyut: |
610mm*250mm |
Soğutma şeması: |
SMEMA |
Başvuru: |
Baskı, UV Kürleme |
Diyot Tipi: |
3535 |
Dalgaboyu: |
365/385/395/405 nm |
Garanti: |
1 Yıl |
Ürün adı: |
YM-1200W-610250 UV Kürleme Sistemi |
Güç: |
1200W |
Boyut: |
650mm*305mm*95mm |
Aydınlık boyut: |
610mm*250mm |
Soğutma şeması: |
SMEMA |
Başvuru: |
Baskı, UV Kürleme |
Diyot Tipi: |
3535 |
Dalgaboyu: |
365/385/395/405 nm |
Garanti: |
1 Yıl |
YM-1200W-610250 UV Kürleme Sistemi Uygulaması
| Ürün | YM-1200W-610250 UV Kürleme Sistemi |
| Güç | 1200W |
| Renk | UV |
| Diyot tipi | 3535 |
| Boyut | 650mm*305mm*95mm |
| Aydınlık Boyut | 610mm*250mm |
| Lens Malzemesi | Yüksek sıcaklığa dayanıklı lens |
| Dalga boyu | 365/385/395/405nm |
| Soğutma şeması | Hava soğutma |
| Uygulama | Çeşitli baskı endüstrilerinde, boyamada ve yapıştırıcıda kullanılır. |
| Ömrü (saat) | 20000 saat |
| Garanti | 1 yıl |
| Menşe Yeri | Guangdong, Çin |
![]()
Bizim UV LED kürleme sistemlerimiz cam endüstrisi, dekorasyon endüstrisi, yapı malzemeleri endüstrisi,
mobilya endüstrisi vb. alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
Konika, Xaar, Ricoh gibi çeşitli mürekkep püskürtmeli püskürtücüler ve çeşitli yazıcılar için uygundur
düz yataklı yazıcı, rulo rulo yazıcı, geniş format yazıcı, mürekkep püskürtmeli, dijital yazıcı, döner pres vb. dahil
SSS
S1: Ürünlerinizin etiketi, ambalajı, tasarımı özelleştirilebilir mi?
C: Evet, bu konuda özelleştirme hizmeti sunuyoruz.
S2: Aylık üretim kapasiteniz nedir?
C: Fabrika üretim kapasitemiz ayda 5.000 set uv kürleme sistemidir.
S3: Minimum sipariş miktarınız nedir?
C: Normalde MOQ 50 adet, ancak küçük numune siparişini de kabul ediyoruz.
S4: Kalite kontrolü için numune alabilir miyim?
C: Evet, numune sunuyoruz.
S5: Teslim süresi ne kadar?
C: Numune siparişi için 3-7 gün. Toplu sipariş için 8-16 gün.
S6: UV kürleme sistemlerinizin ömrü nedir?
C: UV kürleme sistemlerimiz en az 3 yıl çalışabilir, bu aydınlatma ampulleri düzenli olarak değiştirilmelidir.
Başka ihtiyaçlarınız varsa, size en iyi çözümü sunmak için lütfen bizimle iletişime geçin.
Umi@ymleduv.com , Dikkat ettiğiniz için teşekkürler.