Ürün Detayları
Menşe yeri: ÇİN
Marka adı: YM
Sertifika: High-tech Enterprise Certificate
Model numarası: UV LED UV Kürleme Sistemleri 750W
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı: pazarlık yap
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: karton
Teslim süresi: 10-15 İş günü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 10000
Ürün adı: |
UV LED UV Kürleme Sistemleri 750W |
Güç: |
750W |
Boyut: |
430mm*65,5mm*90mm |
Aydınlık boyut: |
400mm*20mm |
Soğutma şeması: |
Hava soğutmalı |
Dalgaboyu: |
365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
Ürün adı: |
UV LED UV Kürleme Sistemleri 750W |
Güç: |
750W |
Boyut: |
430mm*65,5mm*90mm |
Aydınlık boyut: |
400mm*20mm |
Soğutma şeması: |
Hava soğutmalı |
Dalgaboyu: |
365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
UV LED UV Kür Sistemleri 750WÜrün Açıklaması
| Ürün | Baskı için UV LED UV Kür Sistemleri 750W |
| Güç | 750W |
| Renk | UV |
| Lamba boncuk sayısı | 288 adet |
| Diyot tipi | 3535 smd tipi |
| Boyut | 430mm*65.5mm*90mm |
| Işıklı Boyut | 400mm*20mm |
| Çip Malzemesi | LG, Seoul, Epileds |
| Dalga boyu | 365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
| Soğutma şeması | Su soğutma |
| Uygulama | Çeşitli baskı endüstrilerinde, boyamada ve yapıştırıcıda kullanılır. |
| isteğe bağlı | Tek lamba, lamba + güç kaynağı, lamba + güç kaynağı + su deposu |
| Ömrü (saat) | 20000saat |
| Garanti | 1 yıl |
| Menşe Yeri | Shenzhen, Guangdong, Çin |
Dikkat Edilmesi Gerekenler
Sıcak ipuçları, ürünlerimizin en iyi performansı göstermesi ve ürünlerin kullanımında müşteri arızalarını azaltmak için lütfen dikkat edin:
1) Kullanım süreci boyunca, UVLED ile doğrudan temas eden tüm kişiler statik elektriği önleme ve giderme önlemleri almalı ve UV ışık yayan diyota doğrudan elleriyle dokunmamalıdır.
2) Kaynak yaparken, kaynak süresine ve sıcaklığına dikkat edilmeli ve pozitif ve negatif kutuplar ayırt edilmelidir.
3) Akım ve voltaj gibi elektriksel parametreler nominal değerleri aşmamalıdır.
Başka ihtiyaçlarınız varsa, size en iyi çözümü sunmak için lütfen bizimle iletişime geçin.