Ürün Detayları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: YM
Sertifika: High-tech Enterprise Certificate
Model numarası: YM-28KL5675 UV LED Modül
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı: Pazarlık etmek
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: karton
Teslim süresi: 7-10 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 100000
Ürün Adı: |
YM-28KL5675 UV LED Modül |
Güç: |
280W |
Modül Boyutu: |
56mm*75mm*2.0mm |
Aydınlık Boyut: |
56mm*30mm |
Gerilim: |
45,5-52,5V |
Akım: |
4-5.6A |
LED çipleri: |
İsteğe bağlı (LG/ Epileds/ Seul) |
Kapsülleme işlemi: |
Yüksek sıcaklık kuvars lens paketi |
Lensin açısını görüntüle: |
60 derece |
Garanti: |
1 Yıl |
Ürün Adı: |
YM-28KL5675 UV LED Modül |
Güç: |
280W |
Modül Boyutu: |
56mm*75mm*2.0mm |
Aydınlık Boyut: |
56mm*30mm |
Gerilim: |
45,5-52,5V |
Akım: |
4-5.6A |
LED çipleri: |
İsteğe bağlı (LG/ Epileds/ Seul) |
Kapsülleme işlemi: |
Yüksek sıcaklık kuvars lens paketi |
Lensin açısını görüntüle: |
60 derece |
Garanti: |
1 Yıl |
UV LED Modülü 280W yüksek güçlü uv led modülü Hat ışık kaynağı
1. Düşük enerji tüketimi, sıradan UV led lambanın sadece% 20'si
2. Cıvalı lambaya kıyasla %80 elektrik enerjisinden tasarruf edin
3. Cıva içermeyen, ozon içermeyen, çevre dostu
4. Soğuk ışık kaynağı, düşük çalışma sıcaklığı
5. Yüksek ışınlama homojenliğine sahip kararlı ışık çıkışı
6. Çoklu kontrol modları: sabit akım, pedal, akıllı ve manuel mod
7. Entegre modüler tasarım, kolay kurulum ve değiştirme
8. Kompakt boyut, çeşitli ekipmanlar için esnek düzen
| Ürün Adı | UV LED Modülü 5675 |
| Güç | 280W |
| Renk | UV |
| Lamba yuvası sayısı | 28 adet |
| Diyot tipi | 6565/6868 smd |
| Diyotun Lens Malzemesi | Kuvars |
| Lensin Görüş Açısı | 60 derece |
| Modül boyutu | 56mm*75mm*2.0mm |
| Aydınlık Boyut | 56mm*30mm |
| Dalgaboyu | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Gerilim | 45,5-52,5V |
| Akım | 4-5.6A |
| Çip Malzemesi | LG,Seul,Epileds |
| Kapsülleme işlemi | Yüksek sıcaklık kuvars lens paketi |
| Modül malzemesi | Bakır substrat |
| Ömrü (saat) | 20000 |
| Garanti | 1 yıl |
| Başvuru | Çeşitli UV baskı endüstrilerinde, boyamada, |
| Menşe Yeri | Shenzhen, Guangdong, Çin |
![]()
BizimUV LED kürleme sistemlericam endüstrisinde, dekorasyon endüstrisinde, yapı malzemeleri endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
mobilya endüstrisi vb.
Konika, Xaar, Ricoh gibi mürekkep püskürtmeli püskürtme makinelerinin çeşitleri ve yazıcı çeşitleri için uygundur.
düz yataklı yazıcı, rulodan ruloya yazıcı, geniş format yazıcı, mürekkep püskürtmeli, dijital yazıcı, döner pres vb. dahil.
SSS
S1: Küçük sipariş verebilir miyiz?
Evet, küçük sipariş için bizimle iletişime geçmekten memnuniyet duyarız.
S2: Fiyat listenizi ve kataloğunuzu nasıl alabilirim?
Bize bir soruşturma gönderin, satışlarımız size fiyat listesi ve Katalogla kısa sürede cevap verecektir.
S3: Toplu siparişten önce kaliteyi kontrol etmek için bir numune alabilir miyim?
Evet elbette. Test örneklerine hoş geldiniz.
S4: Ürünleriniz için herhangi bir sertifika var mı?
Tüm ürünlerimiz CE, ROHS sertifikalarına sahiptir.
S5: OEM/ODM hizmetini destekliyor musunuz?
Evet, OEM/ODM hizmeti sunmak için profesyonel Ar-Ge ekibimiz var.
Başka ihtiyaçlarınız varsa, size en iyi çözümü sunabilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin.
Umi@ymleduv.com , İlginiz için teşekkür ederiz.