Ürün Detayları
Menşe yeri: ÇİN
Marka adı: YM
Sertifika: High-tech Enterprise Certificate
Model numarası: UV Işık Modülü 142120
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı: pazarlık yap
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: karton
Teslim süresi: 7-10 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 100000
Ürün Adı: |
UV Işık Modülü 142120 |
Güç: |
1600W |
Modül Boyutu: |
142mm*120mm*2.0mm |
Aydınlık boyut: |
142mm*107mm |
Gerilim: |
71-80V |
Akım: |
13-18A |
LED çipleri: |
Epileds-LG-Seul |
Kapsülleme işlemi: |
Yüksek sıcaklık kuvars lens paketi uv modülü |
Lensin açısını görüntüle: |
60, 120 derece |
Garanti: |
1 yıl |
Ürün Adı: |
UV Işık Modülü 142120 |
Güç: |
1600W |
Modül Boyutu: |
142mm*120mm*2.0mm |
Aydınlık boyut: |
142mm*107mm |
Gerilim: |
71-80V |
Akım: |
13-18A |
LED çipleri: |
Epileds-LG-Seul |
Kapsülleme işlemi: |
Yüksek sıcaklık kuvars lens paketi uv modülü |
Lensin açısını görüntüle: |
60, 120 derece |
Garanti: |
1 yıl |
UV Işık Modülü 1600W Yüksek güçlü yoğun yüzey ışık kaynağı sertleştirme
| Ürün Adı | UV Işık Modülü 142120 |
| Güç | 1600W |
| Renk | UV |
| Lamba boncuk sayısı | 546 adet |
| Diyot tipi | 3535 smd |
| Diyot lens malzemesi | Silika jeli veya kuvars |
| Lens'in Görme açısı | 60, 120 derece |
| Modül boyutu | 142mm*120mm*2.0mm |
| Parlaklık Boyutu | 142mm*107mm |
| Dalga boyu | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Voltaj | 71-80V |
| Mevcut | 13-18A |
| Çip malzemesi | SeulLG."Epiledes" |
| Kapsülasyon süreci | Yüksek sıcaklıklı kuvars lens paket modülü |
| Modül malzemesi | 2.0 mm Bakır altyapı |
| Yaşam süresi (saat) | 20000 |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | Çeşitli UV baskı endüstrilerinde, boyama, UV mürekkeplerinde, UV yapıştırıcılarında ve dokunmatik ekranlarda uygulanır. |
| Doğum yeri | Shenzhen, Guangdong, Çin |
![]()
Sık Sorulan Sorular
Şirketiniz bir üretici veya dağıtımcı mı?
A. Biz Shenzhen merkezli bir üretim şirketiyiz. Son 7 yıldır UV LED ürünleri üretiyoruz ve geliştiriyoruz.
S2: Ürünü özelleştirebilir miyiz?
A. Evet! Gereksinimlerinize veya teknik çizimlerinize göre üretebiliriz.
Ana ürünleriniz nelerdir?
A. UV LED lamba boncuk; UV LED modülü; UV LED tek ışık.
Q4.Hangi dalga boyunun bana uygun olduğunu nereden bileceğim?
A.Normalde UV LED lambalarının dalga boyu 365-405nm arasındadır, mürekkep püskürtücüleri 395nm kullanır.
Baskı makinesi 385/395nm kullanıyor, UV yapıştırıcı sertleştirme 365nm gerektiriyor.
Q5.Hangi ödeme yöntemleri kabul edilir ve teslimatın gelmesi ne kadar sürer?
A.Gönderim yerine ve siparişin miktarına bağlı olarak 3-10 günlük teslimat politikamız var.
T/T işlemleri/platform ödemeleri kabul edilebilir ödeme yöntemleridir.
Q6.Büyük miktarda sipariş verirsem indirim olur mu?
A.Evet, toplu sipariş verirseniz size toptan fiyat vereceğiz.
Q7.Nasıl sipariş veririm?
A.Lütfen bize bir soruşturma bırakın ve bir satıcı iş gününün 24 saati içinde sizinle iletişime geçecek.
Q8.UV yoğunluğunu ayarlayabilir misin?
A.Evet, yoğunluk 0-100% ayarlanabilir.
Q9.UV LED'lerin ömrü nedir?
A.LED çipin ömrü 20.000 saat, kullanım sırasında bakarsanız, genellikle 2-3 yıl kullanılabilir.
Q10.YuanMing ne sunabilir?
A.Ürünlerimiz geniş bir yelpazeyi kapsar. Size yüksek güçlü LED dizi (1-100W), COB LED, EPILED, LED modülleri,
LED lambaları, yüksek güç sertleştirme UV LED'leri ve tüm UV LED uygulama çözümü.
Başka ihtiyaçlarınız varsa, lütfen size en iyi çözümü sunmak için bizimle iletişime geçin.