Ürün Detayları
Menşe yeri: ÇİN
Marka adı: YM
Sertifika: High-tech Enterprise Certificate
Model numarası: UV Işık Modülü 9510
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı: 2 Adet
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: karton
Teslim süresi: 7-10 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 100000
Ürün adı: |
UV Işık Modülü 9510 |
Güç: |
110W |
Modül Boyutu: |
95mm*10mm*2.0mm |
Aydınlık boyut: |
83mm*6,5mm |
Gerilim: |
71,5-82,5V |
Akım: |
1-1.5A |
LED çipleri: |
Seul, Epileds, LG |
Kapsülleme işlemi: |
Yüksek Sıcaklık Kuvars Lens Paket Modülü |
Lensin açısını görüntüle: |
60 derece |
Garanti: |
1 Yıl |
Ürün adı: |
UV Işık Modülü 9510 |
Güç: |
110W |
Modül Boyutu: |
95mm*10mm*2.0mm |
Aydınlık boyut: |
83mm*6,5mm |
Gerilim: |
71,5-82,5V |
Akım: |
1-1.5A |
LED çipleri: |
Seul, Epileds, LG |
Kapsülleme işlemi: |
Yüksek Sıcaklık Kuvars Lens Paket Modülü |
Lensin açısını görüntüle: |
60 derece |
Garanti: |
1 Yıl |
UV Işık Modülü 110W yüksek güçlü lamba boncuk modülü uv led kürleme sistemi
| Ürün Adı | UV Işık Modülü 9510 |
| Güç | 110W |
| Renk | UV |
| Lamba boncuğu sayısı | 11 adet |
| Diyot tipi | 6565/6868 smd |
| Diyot Lens Malzemesi | Kuvars |
| Lensin Görüş Açısı | 60 derece |
| Modül boyutu | 95mm*10mm*2.0mm |
| Aydınlık Boyut | 83mm*6.5mm |
| Dalga boyu | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Voltaj | 71.5-82.5V |
| Akım | 1-1.5A |
| Çip Malzemesi | Seoul,Epileds,LG |
| Paketleme işlemi | Yüksek sıcaklık kuvars lens paketli UV lamba |
| Modül malzemesi | 2.0mm Bakır alt tabaka |
| Ömrü (saat) | 20000 |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | Çeşitli UV baskı endüstrileri, boyama, UV mürekkepleri, UV yapıştırıcıları ve dokunmatik ekranlarda uygulanır. |
| Menşe Yeri | Shenzhen, Guangdong, Çin |
![]()
SSS
S1. Fabrika mısınız?
C: Evet! Shenzhen'de fabrikamız. Altı yıldır UV LED ürünleri üretiyoruz.
S2. UV LED lambanın dalga boyu nedir?
C: UV LED lambanın dalga boyu genellikle 365-405nm'dir. Mürekkep püskürtmeli yazıcı için dalga boyu
395nm, baskı makinesi için 385/395nm, UV tutkalı için 365nm.
S3. LED çipiniz nedir?
C: LED çip markası olarak Kore LG, Seoul, Tayvan Epileds kullanıyoruz.
S4. Lamba ve lensin malzemeleri nelerdir?
C: Lambanın malzemesi Alüminyum, lens ise kuvars.
S5. Soğutma şekli nedir?
C: UVLED'lerin çoğu su soğutmalıdır. Ayrıca birkaç popüler hava soğutmalı UVLED'imiz var, daha fazla hava soğutmalı UV LED yolda.
Lütfen özel dikkat gösterin
Sıcak ipuçları, ürünlerimizin en iyi performansı göstermesi ve ürünlerin kullanımında müşteri arızalarını azaltmak için lütfen dikkat edin:
1) Kullanım süreci boyunca, UVLED ile doğrudan temas eden tüm kişiler statik elektriği önleme ve giderme önlemleri almalı ve UV ışık yayan diyota doğrudan elleriyle dokunmamalıdır.
2) Kaynak yaparken, kaynak süresine ve sıcaklığına dikkat edilmeli ve pozitif ve negatif kutuplar ayırt edilmelidir.
3) Akım ve voltaj gibi elektriksel parametreler nominal değerleri aşmamalıdır.
Yüksek güçlü kaynak için UV LED kullanılıyorsa aşağıdaki noktalara uyulmalıdır
1) Kaynak işlemi zaman sınırını aşmamalıdır;
2) Kaynak sıcaklığının her zaman 260°C'nin altında olduğundan emin olun.
3) Kaynak sırasında lens hasarından kaçının.
4) Soğutma sisteminin aktif, verimli çalıştığından ve ısıyı dağıttığından emin olun.
Başka ihtiyaçlarınız varsa, size en iyi çözümü sunmak için lütfen bizimle iletişime geçin.