Ürün Detayları
Menşe yeri: ÇİN
Marka adı: YM
Sertifika: High-tech Enterprise Certificate
Model numarası: UV Işık Modülü 12888
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı: pazarlık yap
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: karton
Teslim süresi: 7-10 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 100000
Ürün adı: |
UV Işık Modülü 12888 |
Güç: |
1000W |
Modül Boyutu: |
128 mm * 88 mm * 2,0 mm |
Aydınlık boyut: |
108mm*60mm |
Gerilim: |
45-52V *3 |
Akım: |
5-7A*3 |
LED çipleri: |
İsteğe bağlı (LG/ Epileds/ Seul) |
Kapsülleme işlemi: |
Yüksek sıcaklıklı kuvars lens paket lamba boncukları |
Lensin açısını görüntüle: |
60 derece |
Garanti: |
1 Yıl |
Ürün adı: |
UV Işık Modülü 12888 |
Güç: |
1000W |
Modül Boyutu: |
128 mm * 88 mm * 2,0 mm |
Aydınlık boyut: |
108mm*60mm |
Gerilim: |
45-52V *3 |
Akım: |
5-7A*3 |
LED çipleri: |
İsteğe bağlı (LG/ Epileds/ Seul) |
Kapsülleme işlemi: |
Yüksek sıcaklıklı kuvars lens paket lamba boncukları |
Lensin açısını görüntüle: |
60 derece |
Garanti: |
1 Yıl |
UV Işık ModülüÜrün Açıklaması
| Ürün Adı | UV Işık Modülü 12888 |
| Güç | 1000W |
| Renk | UV |
| Lamba boncuğu sayısı | 105 adet |
| Diyot tipi | 6565-6868 smd |
| Diyot Lens Malzemesi | Silika jel veya kuvars |
| Lensin Görüş Açısı | 30, 60, 120 derece |
| Modül boyutu | 128mm*88mm*2.0mm |
| Aydınlık Boyut | 108mm*60mm |
| Dalga boyu | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Voltaj | 45-52V *3 |
| Akım | 5-7A *3 |
| Çip Malzemesi | LG,Seoul,Epileds |
| Kapsülleme işlemi | Yüksek sıcaklıkta kuvars lens paketi |
| Modül malzemesi | 2.0mm Bakır alt tabaka |
| Ömür (saat) | 20000 |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | Çeşitli UV baskı endüstrilerinde, boyamada, uygulamak |
| Menşe Yeri | Shenzhen, Guangdong, Çin |
![]()
![]()
![]()
SSS
S1. Fabrika mısınız?
C: Evet! Shenzhen'de bir fabrikayız. Yedi yıldır UV LED ürünleri üretiyoruz.
S2. Ana ürünleriniz nelerdir?
A: UV LED lamba boncukları; UV LED modülü; UV LED tek lamba ve UV ekipmanları.
S3. LED'lerin kalitesi nasıl?
A: Kalite konusunda lütfen endişelenmeyin. Firmamız Çin'deki LED'lerin ana üreticisidir.
Ödeme T/T işlemi olabilir.
S4. UV yoğunluğu ayarlanabilir mi?
A: Evet, yoğunluk %0-100 ayarlanabilir. Farklı tasarımlar yaptık.
S5. Siparişi hazırlamak için kaç güne ihtiyacınız var?
A: Normal sipariş için 3-7 gün, özel ürün döngüsü 15-20 gün gereklidir.
S6. UV Kürleme LED Lambasının dalga boyu nedir?
A: UV LED Lambanın dalga boyu genellikle 365-405nm'dir, mürekkep püskürtmeli yazıcı için dalga boyu 395nm'dir,
baskı makinesi için 385/395nm, UV yapıştırıcı için 365nm.
S7. Kullandığınız LED çipinin markası nedir?
A: Kullandığımız LED çip markaları LG, Epileds, Seoul'dur.
S8. Lamba ve lensin malzemeleri nelerdir?
A: Lambanın malzemesi Alüminyum, lensler ise kuvars.
Dikkat Edilmesi Gerekenler
Sıcak ipuçları, ürünlerimizin en iyi performansı göstermesi ve ürünlerin kullanımında müşteri arızalarını azaltmak için lütfen dikkat edin:
1) Kullanım süreci boyunca, UVLED ile doğrudan temas eden tüm kişiler statik elektriği önleme ve giderme önlemleri almalı ve UV ışık yayan diyota doğrudan elleriyle dokunmamalıdır.
2) Kaynak yaparken, kaynak süresine ve sıcaklığına dikkat edilmeli ve pozitif ve negatif kutuplar ayırt edilmelidir.
3) Akım ve voltaj gibi elektriksel parametreler nominal değerleri aşmamalıdır.
Başka ihtiyaçlarınız varsa, size en iyi çözümü sunmak için lütfen bizimle iletişime geçin.