Ürün Detayları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: YM
Sertifika: High-tech Enterprise Certificate
Model numarası: YM-1200W-200100 UV Kürleme Sistemi
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı: Bir
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: karton
Teslim süresi: günler
Ödeme koşulları: T/T, Banka Havalesi, Alibaba, Ekspres
Yetenek temini: Ayda 1000000 adet
Ürün Adı: |
YM-1200W-200100 UV Kürleme Sistemi |
Güç: |
1200W |
Boyut: |
230mm*130mm*30mm |
Aydınlık Boyut: |
200mm*100mm |
Soğutma şeması: |
Su Soğutma |
Başvuru: |
Baskı, UV Kürleme |
Diyot tipi: |
6565/6868 |
Dalgaboyu: |
365/385/395/405 nm |
Garanti: |
1 Yıl |
Ürün Adı: |
YM-1200W-200100 UV Kürleme Sistemi |
Güç: |
1200W |
Boyut: |
230mm*130mm*30mm |
Aydınlık Boyut: |
200mm*100mm |
Soğutma şeması: |
Su Soğutma |
Başvuru: |
Baskı, UV Kürleme |
Diyot tipi: |
6565/6868 |
Dalgaboyu: |
365/385/395/405 nm |
Garanti: |
1 Yıl |
YM-1200W-200100UV Sertleştirme Sistemi Uygulamaları
1.Kullanıcı dostu ve sezgisel bir işletim
Operatörlerin minimum eğitimle çalışmaya başlamasına izin vermek.
2.Geleneksel sertleştirme işlemlerine giriş seviyesi alternatifi
Geleneksel sertleştirme yöntemlerinden, performansı tehlikeye atmadan basitlik sunar.
3.Çevre dostu mükemmel LED teknolojisi, tehlikeli cıva bazlı sistemlerin yerini alır ve daha güvenli, daha güvenli, daha güvenli ve daha güvenli bir yaşam sağlar.
Çevre üzerindeki etkilerini azaltırken daha temiz ve daha verimli sertleştirme sonuçları.
4.Maliyet etkinliği ve enerji tasarrufu
Güç tüketimi ve daha uzun parça ömrü.
5.Çoklu mevcut dalga boyları
Özel uygulama gereksinimleriniz için en uygun sistem.
6.Aydınlık yoğunluğu ayarlanabilir. Çıkış gücünü farklı malzemelere, kalınlıklara,
ve maksimum süreç kontrolü için sertleştirme hızları.
7.Zorlu hava soğutması ️ LED dizisinin kullanım ömrünü önemli ölçüde uzatmak için ısıyı etkili bir şekilde dağıtır,
Uzun vadeli güvenilirlik ve tutarlı performans sağlamak.
| Ürün | YM-1200W-200100 UV Düzeltme Sistemi |
| Güç | 1200W |
| Renk | UV |
| Diyot tipi | 6565/6868 smd |
| Boyut | 230mm*130mm*30mm |
| Parlaklık Boyutu | 200mm*100mm |
| Lens malzemesi | Yüksek sıcaklığa dayanıklı lens |
| Dalga boyu | 365/385/395/405nm |
| Soğutma sistemi | Su soğutma |
| Uygulama | Çeşitli baskı endüstrilerinde, boya ve yapıştırıcıda uygulanır. |
| Yaşam süresi (saat) | 20000 saat |
| Garanti | 1 yıl |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
![]()
BizimUV LED sertleştirme sistemleriCam endüstrisinde, dekorasyon endüstrisinde, inşaat malzemeleri endüstrisinde yaygın olarak kullanılırlar.
Mobilya endüstrisi vb.
Konika, Xaar, Ricoh gibi mürekkep püskürtücüleri ve baskı makineleri için uygundur.
Flatbed yazıcı, roll to roll yazıcı, geniş formatlı yazıcı, mürekkep püskürtücüsü, dijital yazıcı, rotary baskı vb.
Sık Sorulan Sorular
S1. Soğutma yolu nedir?
A: Hava soğutması.
UV LED'in ömrü nedir?
A: LED çipinin ömrü teoride 20.000 saattir. Kullanım sırasında bakarsanız, genellikle 3-5 yıl kullanılabilir.
S3: Garanti nedir?
A: Tüm ürünler 1 yıl garanti alabilir, eğer herhangi bir parça garantide hasar görürse, parçaları ücretsiz olarak sağlayabiliriz,
Ama UV LED lambasını ve güç kaynağını veya su soğutucusunu geri göndermeniz gerekiyor. Diğer parçaları geri göndermenize gerek yok.
Q4- Işık yoğunluğu ayarlanabilirse?
A4: Evet, yoğunluk 0-100% ayarlanabilir. Farklı ürünler için farklı karartma sistemi tasarladık.
S5: Satış sonrası hizmet nasıl?
A5:YM yedek parçalar ve 24 saat online ve video teknik destek sağlıyor.
Başka ihtiyaçlarınız varsa, lütfen size en iyi çözümü sunmak için bizimle iletişime geçin.
Umi@ymleduv.com ,Dikkatiniz için teşekkürler.