Ürün Detayları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: YM
Sertifika: High-tech Enterprise Certificate
Model numarası: YM-40W-337 UV Kürleme Sistemi
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı: Bir
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: karton
Teslim süresi: günler
Ödeme koşulları: T/T, Banka Havalesi, Alibaba, Ekspres
Yetenek temini: Aylık 1000000 Adet
Ürün adı: |
YM-40W-337 UV Kürleme Sistemi |
Güç: |
40W |
Boyut: |
83mm * 54mm* 12mm |
Aydınlık boyut: |
33mm*6.5mm |
Soğutma şeması: |
SMEMA |
Başvuru: |
Baskı, UV Kürleme |
Diyot Tipi: |
6565 |
Dalgaboyu: |
365/385/395/405 nm |
Garanti: |
1 Yıl |
Ürün adı: |
YM-40W-337 UV Kürleme Sistemi |
Güç: |
40W |
Boyut: |
83mm * 54mm* 12mm |
Aydınlık boyut: |
33mm*6.5mm |
Soğutma şeması: |
SMEMA |
Başvuru: |
Baskı, UV Kürleme |
Diyot Tipi: |
6565 |
Dalgaboyu: |
365/385/395/405 nm |
Garanti: |
1 Yıl |
YM-40W-337 UV Kürleme Sistemi Uygulaması
1. Sorgulama ve danışmanlık – Sorularınıza hızlı, profesyonel yanıtlar.
2. 24 saat çevrimiçi destek – Her zaman yardım etmek için buradayız.
3. UV LED kürleme videosu – Baskı efektini çalışırken izleyin. Talep üzerine temin edilebilir.
4. Fabrika ziyareti hoş geldiniz – Nasıl çalıştığımızı görün.
5. Özel üretim ve paketleme – İhtiyaçlarınıza göre uyarlanmış.
6. 12 ay garanti + çevrimiçi yardım – Endişelenmeyin, biz hallederiz.
7. Teslimata kadar takip – Mallar varana kadar iki günde bir sizi güncelliyoruz.
8. Test ve geri bildirim – Teslim aldıktan sonra ürünleri kontrol edin. Herhangi bir sorun mu var? Bize bildirin, hızlıca çözelim.
| Ürün | YM-40W-337 UV Kürleme Sistemi |
| Güç | 40W |
| Renk | UV |
| Diyot tipi | 6565 smd |
| Boyut | 83mm * 54mm* 12mm |
| Işıklı Boyut | 13mm*6.5mm |
| Lens Malzemesi | Yüksek sıcaklığa dayanıklı lens |
| Dalga boyu | 365/385/395/405nm |
| Soğutma şeması | Hava soğutma |
| Uygulama | Çeşitli baskı endüstrilerinde, boyama ve yapıştırıcıda kullanılır. |
| Ömrü (saat) | 20000 saat |
| Garanti | 1 yıl |
| Menşe Yeri | Guangdong, Çin |
![]()
Bizim UV LED kürleme sistemlerimiz cam endüstrisi, dekorasyon endüstrisi, yapı malzemeleri endüstrisi,
mobilya endüstrisi vb. alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
Konika, Xaar, Ricoh gibi çeşitli marka mürekkep püskürtmeli püskürtücüler ve düz yataklı yazıcı, rulo-rulo yazıcı, geniş formatlı yazıcı, mürekkep püskürtmeli, dijital yazıcı, döner pres vb. dahil olmak üzere çeşitli yazıcılar için uygundur.
SSS
S1. Tüm UV LED kürleme sistemi neleri içerir?
C1: Tüm UV LED kürleme sistemi, UV LED Kürleme Kontrol Cihazı ve UV LED Lamba başlığını içerir.
S2. Kendi PLC'mi ve Elektrik kabinimi kullanabilir miyim?
C2: Evet, tabii ki. UV LED sürücümüz RS485 iletişimi sağlar.
S3. UV LED kürleme sistemi için bir sipariş nasıl verilir?
C3: Öncelikle gereksinimlerinizi veya uygulamanızı bize bildirin. İkinci olarak gereksinimlerinize veya önerilerimize göre fiyat teklifi veriyoruz.
Üçüncü olarak müşteri numuneleri onaylar ve resmi sipariş için depozito öder. Dördüncü olarak üretimi düzenleriz.
S4. UV LED kürleme sistemine logomu yazdırmak uygun mu?
C4: Evet. Lütfen üretimimizden önce bizi resmi olarak bilgilendirin ve öncelikle numunemize dayanarak tasarımı onaylayın.
S5. Ürünler için garanti ve kurulum hizmeti sunuyor musunuz?
C5: Evet, 15000 saat hizmet ve 1 yıl ücretsiz garanti sunuyoruz. Kurulum hizmeti sağlanabilir ancak ödenmesi gerekir
farklı ülkeye ve farklı sisteme göre.
Başka ihtiyaçlarınız varsa, size en iyi çözümü sunmak için lütfen bizimle iletişime geçin.
Umi@ymleduv.com