Ürün Detayları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: YM
Sertifika: High-tech Enterprise Certificate
Model numarası: YM-1000W-200200 UV Kürleme Sistemi
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı: Bir
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: karton
Teslim süresi: günler
Ödeme koşulları: T/T, Banka Havalesi, Alibaba, Ekspres
Yetenek temini: Aylık 1000000 Adet
Ürün adı: |
YM-1000W-200200 UV Kürleme Sistemi |
Güç: |
1000W |
Boyut: |
250mm * 276mm * 105mm |
Aydınlık boyut: |
200mm*200mm |
Soğutma şeması: |
SMEMA |
Başvuru: |
Baskı, UV Kürleme |
Diyot Tipi: |
3535 |
Dalgaboyu: |
365/385/395/405 nm |
Garanti: |
1 Yıl |
Ürün adı: |
YM-1000W-200200 UV Kürleme Sistemi |
Güç: |
1000W |
Boyut: |
250mm * 276mm * 105mm |
Aydınlık boyut: |
200mm*200mm |
Soğutma şeması: |
SMEMA |
Başvuru: |
Baskı, UV Kürleme |
Diyot Tipi: |
3535 |
Dalgaboyu: |
365/385/395/405 nm |
Garanti: |
1 Yıl |
YM-1000W-200200 UV Kürleme Sistemi Uygulaması
1. Uzun ömür: hizmet ömrü geleneksel lamba makinesinin 10 katından fazladır.
2. Soğuk ışık kaynağı, ısı radyasyonu yok, aydınlatılan ürünün yüzey sıcaklığı düşüktür,
geleneksel ısı hasarı sorununu çözüyor. Özellikle LCD kenar sızdırmazlığı, film baskısı vb. İçin uygundur.
3. Isı düşüktür, geleneksel ekipmanın büyük ısı üretimi sorununu çözebilir.
4. Anında aydınlatma, %100 güçte UV çıktısını anında elde etmek için ön ısıtmaya gerek yok.
5. Hizmet ömrü açma ve kapama sayısından etkilenmez.
| Ürün | YM-1000W-200200 UV Kürleme Sistemi |
| Güç | 1000W |
| Renk | UV |
| Diyot tipi | 3535 smd |
| Boyut | 250mm*276mm*105mm |
| Işıklı Boyut | 200mm*200mm |
| Lens Malzemesi | Yüksek sıcaklığa dayanıklı lens |
| Dalga boyu | 365/385/395/405nm |
| Soğutma şeması | Hava soğutma |
| Uygulama | Çeşitli baskı endüstrilerinde, boyamada ve yapıştırıcıda kullanılır. |
| Ömrü (saat) | 20000 saat |
| Garanti | 1 yıl |
| Menşe Yeri | Guangdong, Çin |
![]()
Bizim UV LED kürleme sistemlerimiz cam endüstrisi, dekorasyon endüstrisi, yapı malzemeleri endüstrisi,
mobilya endüstrisi vb. alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
Konika, Xaar, Ricoh gibi çeşitli mürekkep püskürtmeli püskürtücüler ve çeşitli yazıcılar için uygundur
düz yataklı yazıcı, rulo rulo yazıcı, geniş format yazıcı, mürekkep püskürtmeli, dijital yazıcı, döner pres vb. dahil
SSS
S1: Numune siparişini kabul edebilir misiniz?
Evet, yapabiliriz. Kaliteyi test etmek ve kontrol etmek için numune siparişini memnuniyetle karşılıyoruz.
S2. Ürünün dış ambalajı nedir?
A: karton ambalaj veya ahşap ambalaj.
S3.Tüm UV LED kürleme sistemi neleri içeriyor?
A: Tüm UV LED kürleme sistemi UV LED Kürleme Kontrol Cihazı + UV LED Lamba Kafası içerir.
S4: Teslim süreniz nedir?
Stoktaki numune siparişleri için 3-7 gün. Seri üretim için 25-30 gün.
S5: Fiyatlandırma şartlarınız nelerdir?
FOB, CIF, CFR, EXW mevcuttur.
Başka ihtiyaçlarınız varsa, size en iyi çözümü sunmak için lütfen bizimle iletişime geçin.
Umi@ymleduv.com , Dikkat ettiğiniz için teşekkürler.