Ürün Detayları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: YM
Sertifika: High-tech Enterprise Certificate
Model numarası: YM-1600W -35740 UV Kürleme Sistemi
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı: Bir
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: karton
Teslim süresi: günler
Ödeme koşulları: T/T, Banka Havalesi, Alibaba, Ekspres
Yetenek temini: Aylık 1000000 Adet
Ürün adı: |
YM-1600W -35740 UV Kürleme Sistemi |
Güç: |
1600W |
Boyut: |
400mm*97mm*107mm |
Aydınlık boyut: |
357mm*40mm |
Soğutma şeması: |
SMEMA |
Başvuru: |
Baskı, UV Kürleme |
Diyot Tipi: |
6565/6868 |
Dalgaboyu: |
365/385/395/405 nm |
Garanti: |
1 Yıl |
Ürün adı: |
YM-1600W -35740 UV Kürleme Sistemi |
Güç: |
1600W |
Boyut: |
400mm*97mm*107mm |
Aydınlık boyut: |
357mm*40mm |
Soğutma şeması: |
SMEMA |
Başvuru: |
Baskı, UV Kürleme |
Diyot Tipi: |
6565/6868 |
Dalgaboyu: |
365/385/395/405 nm |
Garanti: |
1 Yıl |
YM-1600W-35740 UV Kürleme Sistemi Uygulaması
1. Yüksek ışınım yoğunluğu – Güçlü ve konsantre ışık çıkışı sağlar.
2. Enerji verimli – Geleneksel cıva lambalarına göre %80 daha az enerji kullanır.
3. Ayarlanabilir UV çıkışı – İhtiyaca göre %5 ila %100 arasında ayarlanabilir çıkış.
4. Fotoelektrik algılama ile anında açma/kapama – Anında çalışma için ön ısıtmaya gerek yoktur.
5. Düşük güç tüketimi – Standart bir UV lambasının enerjisinin yalnızca %20'sini tüketir.
6. 7. Cıva içermez ve ozon içermez – Çevre dostu ve kullanımı güvenlidir.
8. Hava soğutmalı ışık kaynağının avantajları – Hacimli soğutma tesisatı yok, daha az bakım ve geliştirilmiş taşınabilirlik.
9. Kararlı ve homojen çıkış – Tüm pozlama alanı boyunca tutarlı performans sağlar.
| Ürün | YM-1600W-35740UV Kürleme Sistemi |
| Güç | 1600W |
| Renk | UV |
| Diyot tipi | 6565/6868 smd |
| Boyut | 400mm*97mm*107mm |
| Işıklı Boyut | 357mm*40mm |
| Lens Malzemesi | Yüksek sıcaklığa dayanıklı lens |
| Dalga boyu | 365/385/395/405nm |
| Soğutma şeması | Hava soğutma |
| Uygulama | Çeşitli baskı endüstrilerinde, boyamada ve yapıştırıcıda kullanılır. |
| Ömrü (saat) | 20000 saat |
| Garanti | 1 yıl |
| Menşe Yeri | Guangdong, Çin |
![]()
Bizim UV LED kürleme sistemlerimiz cam endüstrisi, dekorasyon endüstrisi, yapı malzemeleri endüstrisi,
mobilya endüstrisi vb. alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
Konika, Xaar, Ricoh gibi çeşitli mürekkep püskürtmeli püskürtücüler ve düz yataklı yazıcı, rulo-rulo yazıcı, geniş formatlı yazıcı, mürekkep püskürtmeli, dijital yazıcı, döner pres vb. dahil olmak üzere çeşitli yazıcılar için uygundur.
SSS
S1. Tüm ürünler özelleştirilebilir mi?
C: Biz UV lamba, UV aksesuarları, UV kürleme sistemi üreten fabrikayız. Tüm ürünlerimiz sağladığınız detaylara göre üretilebilir.
S2: Kaliteyi nasıl garanti edebilirsiniz?
C: Profesyonel ürün kalitesi denetim ekibi sipariş kusur oranını sağlar; Aksi takdirde, satış sonrası destek sistemimize göre tam sorumluluk alırız.
S3. Numune politikanız nedir?
C: Stokta hazır parçalarımız varsa numune tedarik edebiliriz, ancak müşterilerin numune maliyetini ve
kurye maliyetini ödemesi gerekir.
S4. Teslimattan önce tüm mallarınızı test ediyor musunuz?
C: Evet, teslimattan önce %100 test yapıyoruz
S5: İşletmemizi uzun vadeli ve iyi bir ilişki haline nasıl getiriyorsunuz?
C:1. Müşterilerimizin fayda sağlamasını sağlamak için iyi kaliteyi ve rekabetçi fiyatı koruyoruz;
2. Her müşteriye arkadaşımız olarak saygı duyuyoruz ve onlarla samimi bir şekilde iş yapıyor ve arkadaş oluyoruz,
nereden geldiklerine bakılmaksızın.
Başka ihtiyaçlarınız varsa, size en iyi çözümü sunmak için lütfen bizimle iletişime geçin.
Umi@ymleduv.com