Ürün Detayları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: YM
Sertifika: High-tech Enterprise Certificate
Model numarası: YM-K5-5020 UV LED MODÜLÜ
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı: Pazarlık etmek
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: karton
Teslim süresi: 7-10 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 100000
Ürün adı: |
YM-K5-5020 UV LED MODÜLÜ |
Güç: |
50W |
Modül Boyutu: |
50mm*20mm*2mm |
Aydınlık boyut: |
50mm*7mm |
Gerilim: |
32,5-37,5V |
Akım: |
1-1.4A |
LED çipleri: |
Epileds / LG / Seul |
Kapsülleme işlemi: |
Yüksek Sıcaklık Kuvars Lens Paket Modülü |
Lensin açısını görüntüle: |
60 derece |
Garanti: |
1 Yıl |
Ürün adı: |
YM-K5-5020 UV LED MODÜLÜ |
Güç: |
50W |
Modül Boyutu: |
50mm*20mm*2mm |
Aydınlık boyut: |
50mm*7mm |
Gerilim: |
32,5-37,5V |
Akım: |
1-1.4A |
LED çipleri: |
Epileds / LG / Seul |
Kapsülleme işlemi: |
Yüksek Sıcaklık Kuvars Lens Paket Modülü |
Lensin açısını görüntüle: |
60 derece |
Garanti: |
1 Yıl |
Ürün Avantajları
36W UV Led Modülü Ürün Açıklaması
| Ürün Adı |
YM-K5-5020 UV LED Modülü |
| Güç | 50W |
| Renk | UV |
| Lamba boncuk sayısı | 5 adet |
| Diyot tipi | 6565 smd |
| Diyot Lens Malzemesi | Kuvars |
| Lensin Görüş Açısı | 60, 120 derece |
| Modül boyutu | 50mm*20mm*2mm |
| Aydınlık Boyut | 50mm*7mm |
| Dalga boyu | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Voltaj | 32.5-37.5V |
| Akım | 1-1.4A |
| Çip Malzemesi | Seoul,LG,Epileds |
| Kapsülleme işlemi | Yüksek sıcaklık kuvars lens paket modülü lamba |
| Modül malzemesi | 2.0mm Bakır alt tabaka |
| Kullanım ömrü (saat) | 15000 |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | Çeşitli UV baskı endüstrilerinde, boyama, UV mürekkepleri, UV yapıştırıcıları ve dokunmatik ekranlarda kullanılır. |
| Menşe Yeri | Shenzhen, Guangdong, Çin |
![]()
Bizim UV LED kürleme sistemlerimiz cam endüstrisi, dekorasyon endüstrisi, yapı malzemeleri endüstrisi,
mobilya endüstrisi vb. alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
Konika, Xaar, Ricoh gibi her türlü mürekkep püskürtmeli püskürtücü markası ve düz yataklı yazıcı, rulo yazıcı, geniş format yazıcı, mürekkep püskürtmeli, dijital yazıcı, döner pres vb. dahil olmak üzere her türlü yazıcı için uygundur.
SSS
S1.
LED çipiniz nedir?C: LED çip markası olarak Kore LG,
Seoul, Tayvan Epileds kullanıyoruz.S2. UV LED'in kullanım ömrü nedir?
C: Teorik olarak LED çipin kullanım ömrü 20.000 saattir. Kullanım sırasında bakımını yaparsanız, genellikle 3-5 yıl kullanılabilir.
S3. İşlem döngüsü?
C: Bazı ürünlerimiz stokta mevcuttur. UV lambaların yapımı genellikle yaklaşık 5-10 gün sürer. Acil ihtiyacınız varsa,
UV lambayı mümkün olan en kısa sürede yapacağız. UV kürleme sisteminin hazırlanması yaklaşık 7-15 gün sürer.
UV aksesuarlarının hazırlanması yaklaşık 1-7 gün sürer.
S4. Ürünü özelleştirebilir miyiz?
C: Evet! Ürünleri gereksinimlerinize göre üretebiliriz.
S5. Siparişler için olağan ödeme koşullarınız nelerdir?
C:
DIŞ TİCARET PLATFORMU. T/T, PAYPAL, WESTERN UNION, BANKA TRANSFERİ VISA/MASTERCARD vb. Daha fazla ödeme koşulu sağlanabilir.Başka ihtiyaçlarınız varsa, size en iyi çözümü sunmak için lütfen bizimle iletişime geçin.
Umi@ymleduv.com