Ürün Detayları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: YM
Sertifika: High-tech Enterprise Certificate
Model numarası: 360W UV Kürleme Lambası
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı: müzakere etmek
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: karton
Teslim süresi: 10-15 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 10000
Tip: |
UV kürleme lambası |
Güç: |
360W |
Boyut: |
140mm*50mm*24mm |
Aydınlık boyut: |
120mm*20mm |
Kürleşme Süresi: |
2-3s |
Dalgaboyu: |
365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
Soğutma modu: |
Su Soğutma |
Başvuru: |
Baskı, Kaplama, UV mürekkep |
Kapsülleme işlemi: |
Yüksek sıcaklık kuvars lens paketi |
Renk yayan: |
UV |
Gerilim: |
110v-220v |
Kontrol modu: |
Manuel, otomatik |
Özellik: |
Kaliteli su soğutma sistemi |
Diyot Tipi: |
3535 smd tipi |
Kürlenme Hızı: |
2-3 sn/zaman |
Işık kaynağı: |
UV LED |
Tip: |
UV kürleme lambası |
Güç: |
360W |
Boyut: |
140mm*50mm*24mm |
Aydınlık boyut: |
120mm*20mm |
Kürleşme Süresi: |
2-3s |
Dalgaboyu: |
365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
Soğutma modu: |
Su Soğutma |
Başvuru: |
Baskı, Kaplama, UV mürekkep |
Kapsülleme işlemi: |
Yüksek sıcaklık kuvars lens paketi |
Renk yayan: |
UV |
Gerilim: |
110v-220v |
Kontrol modu: |
Manuel, otomatik |
Özellik: |
Kaliteli su soğutma sistemi |
Diyot Tipi: |
3535 smd tipi |
Kürlenme Hızı: |
2-3 sn/zaman |
Işık kaynağı: |
UV LED |
360W UV Sıhhatlandırma SistemiÖzellikleri
Ekstra uzun ömür;
Enerji tasarrufu: Merkür lambasına göre % 80 elektrik enerjisi tasarrufu;
Çevre dostu: Cıva yok. Ozon yok.
Isınma süresi yok.
Düşük temptur;
UV çıkışı ayarlama: %1'den %100'e;
Çoklu kontrol modları: Aktarma, Voltaj veya diğerleri.
UV LED Düzeltme Sistemi Spesifikasyonu
| Ürün | UV LED Düzeltme Sistemi 360Wbaskı için |
| Güç | 360W |
| Renk | UV |
| Diyot tipi | 3535 SMD tipi |
| Boyut | 140mm*50mm*24mm |
| Parlaklık Boyutu | 120mm*20mm |
| Ürün | Bir güç kaynağı olan iki lamba |
| Dalga boyu | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Soğutma sistemi | Su soğutmalı |
| Uygulama | Çeşitli baskı endüstrilerinde, boya ve yapıştırıcıda uygulanır. |
| İsteğe bağlı | Tek lamba, lamba + güç kaynağı, lamba + güç kaynağı + su tankı |
| Yaşam süresi (saat) | 15000saatler |
| Garanti | 1 yıl |
| Doğum yeri | Shenzhen, Guangdong, Çin |
![]()
Yaklaşık 360W UV Tıkanma Sistemi
Ergonomik kompakt, hafif ve kullanıcı dostu tasarımı, uzun süreli kullanım sırasında konfor sağlar.
Ekolojiye uygun güçlü UV LED modülleri, geleneksel LED'leri etkili bir şekilde değiştirir.
Sıcaklığa duyarlı malzemeleri rahatça iyileştirebilen ve enerji tüketimini ve çevresel etkisini azaltabilen cıva ampulleri.
Verimliliği, kaliteyi feda etmeden üretkenliği arttırarak geleneksel sertleştirme yöntemlerinden daha üstündür.
ve güvenilir ve elektronik, tıbbi cihaz montajı, otomobil onarımları ve daha fazlasına hizmet ediyor.
Sık Sorulan Sorular
Q1Kargoyu nasıl teslim edeceğiz?
A1: Genel olarak, ürünleri DHL, UPS, FEDEX Express vb. ile gönderebiliriz.
Deniz yoluyla göndermeyi öneririz.
Q2- Ne tür bir yayımlama penceresine ihtiyacım var?
A2:Süretme alanınıza bağlı.Ya da bize alanınızı söyleyebilirsiniz ve size en iyi çözümümüzü önereceğiz.
Q3Dalga boyunu nasıl seçebilirim?
A3: Normal dalga boyumuz 365nm, 385nm, 395nm ve 405nm. Farklı uygulama farklı dalga boyları kullanır.
Ya da doğrulama için bize sorabilirsiniz.
Q4Nasıl sipariş verilir?
A4: online nakliye maliyeti ve indirim bilgileri kontrol edebilir ve doğrudan sipariş yerleştirmekDış ticaret platformu ödeme.
Veya sipariş detayları için bizimle iletişime geçebilirsiniz, size dakika içinde cevap vereceğiz.
Q5Satış sonrası servis ne olacak?
A5: YM yedek parçalar ve 24 saat çevrimiçi ve video teknik destek sağlar.
Başka ihtiyaçlarınız varsa, lütfen size en iyi çözümü sunmak için bizimle iletişime geçin.