Ürün Detayları
Menşe yeri: ÇİN
Marka adı: YM
Sertifika: High-tech Enterprise Certificate
Model numarası: Baskı Makinesi İçin UV LED Lamba 1200W
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: karton
Teslim süresi: 5-8 iş günü
Ödeme koşulları: T/T, Banka Transferi
Yetenek temini: 10000
Ürün adı: |
Baskı Makinesi İçin UV LED Lamba 1200W |
Güç: |
1200W |
Boyut: |
430*95*105mm |
Aydınlık boyut: |
400*20mm |
Soğutma şeması: |
Hava soğutmalı |
Dalgaboyu: |
365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
Renk: |
UV LED |
Garanti: |
1 Yıl |
Renk yayan: |
UV |
Kontrol modu: |
Manuel |
Kabuk malzemesi: |
Alüminyum |
Ömür: |
2000 saat |
Ürün adı: |
Baskı Makinesi İçin UV LED Lamba 1200W |
Güç: |
1200W |
Boyut: |
430*95*105mm |
Aydınlık boyut: |
400*20mm |
Soğutma şeması: |
Hava soğutmalı |
Dalgaboyu: |
365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
Renk: |
UV LED |
Garanti: |
1 Yıl |
Renk yayan: |
UV |
Kontrol modu: |
Manuel |
Kabuk malzemesi: |
Alüminyum |
Ömür: |
2000 saat |
Avantajı UV LED Kürleme Lambası teknolojisi
| Ürün | UV LED Baskı Makinesi Lambası 1200W |
| Güç | 1200W |
| Renk | UV |
| Lamba boncuk sayısı | 480 adet |
| Diyot tipi | 3535 smd tipi |
| Boyut | 430mm*95mm*105mm |
| Işıklı Boyut | 400mm*20mm |
| Çip Malzemesi | LG,Seoul,Epileds |
| Dalga boyu | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Soğutma şeması | Hava/Fan soğutma |
| Uygulama | Çeşitli baskı endüstrilerinde, boyamada ve yapıştırıcıda kullanılır. |
| isteğe bağlı | Tek lamba, lamba + güç kaynağı |
| Ömrü (saat) | 15000 saat |
| Garanti | 1 yıl |
| Menşe Yeri | Shenzhen, Guangdong, Çin |
Dikkat Edilmesi Gerekenler
Sıcak ipuçları, ürünlerimizin en iyi performansı göstermesi ve ürünlerin kullanımında müşteri arızalarını azaltmak için lütfen dikkat edin:
1) Kaynak işlemi zaman sınırını aşmamalıdır;
2) Kaynak sıcaklığının her zaman 260°C'nin altında olduğundan emin olun.
3) Kaynak sırasında lens hasarından kaçının.
4) Soğutma sisteminin aktif, verimli çalıştığından ve ısıyı dağıttığından emin olun.
![]()
S1. Sevkiyat nasıl teslim edilir?
C1:Genel olarak konuşursak, ürünleri DHL, UPS, FEDEX ekspres vb. ile gönderebiliriz. Büyük ağırlık ve değerli ürünler için,
deniz yoluyla göndermeyi öneririz.
S2. Hangi yayıcı pencereye ihtiyacım var?
C2:Kürleme alanınıza bağlıdır. Veya bize alanınızı söyleyebilirsiniz, biz de size en iyi çözümümüzü öneririz.
S3. Dalga boyu nasıl seçilir?
C3: Normal dalga boylarımız 365nm, 385nm, 395nm ve 405nm'dir. Farklı uygulamalar farklı dalga boyları kullanacaktır.
Veya doğrulamak için bize sorabilirsiniz.
S4: Sipariş nasıl verilir?
C4: Nakliye maliyetini ve indirim bilgilerini çevrimiçi olarak kontrol edebilir ve doğrudan Dış Ticaret platformunda sipariş verebilirsiniz.
Veya sipariş detayları için bizimle iletişime geçebilirsiniz, size dakikalar içinde geri dönüş yapacağız.
S5: Satış sonrası hizmet ne durumda?
C5: YM, değişim için yedek parça ve 24 saat çevrimiçi ve görüntülü teknik destek sağlar.
Başka ihtiyaçlarınız varsa, size en iyi çözümü sunmak için lütfen bizimle iletişime geçin.
Umi@ymleduv.com , İlginiz için teşekkür ederiz.