Ürün Detayları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: YM
Sertifika: High-tech Enterprise Certificate
Model numarası: YM-700W UV LED Su Soğutma Lambası
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı: Bir
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: karton
Teslim süresi: günler
Ödeme koşulları: T/T, Banka Havalesi, Alibaba, Ekspres
Yetenek temini: Ayda 1000000 adet
Ürün Adı: |
YM-700W UV LED Su Soğutma Lambası |
Güç: |
700W |
Boyut: |
123*80*30mm |
Aydınlık Boyut: |
90*50mm |
Soğutma şeması: |
Su Soğutma |
Başvuru: |
Baskı, UV Kürleme |
Diyot tipi: |
6565/6868 |
Dalgaboyu: |
365/385/395/405 nm |
Garanti: |
1 Yıl |
Ürün Adı: |
YM-700W UV LED Su Soğutma Lambası |
Güç: |
700W |
Boyut: |
123*80*30mm |
Aydınlık Boyut: |
90*50mm |
Soğutma şeması: |
Su Soğutma |
Başvuru: |
Baskı, UV Kürleme |
Diyot tipi: |
6565/6868 |
Dalgaboyu: |
365/385/395/405 nm |
Garanti: |
1 Yıl |
YM-700W-9050UV Sertleştirme Sistemi Uygulamaları
| Ürün | YM-700W-9050 UV Düzeltme Sistemi |
| Güç | 700W |
| Renk | UV |
| Diyot tipi | 6565/6868 smd |
| Boyut | 1230mm*80mm*30mm |
| Parlaklık Boyutu | 90mm*50mm |
| Lens malzemesi | Yüksek sıcaklığa dayanıklı lens |
| Dalga boyu | 365/385/395/405nm |
| Soğutma sistemi | Su soğutma |
| Uygulama | Çeşitli baskı endüstrilerinde, boya ve yapıştırıcıda uygulanır. |
| Yaşam süresi (saat) | 20000 saat |
| Garanti | 1 yıl |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
![]()
BizimUV LED sertleştirme sistemleriCam endüstrisinde, dekorasyon endüstrisinde, inşaat malzemeleri endüstrisinde yaygın olarak kullanılırlar.
Mobilya endüstrisi vb.
Konika, Xaar, Ricoh gibi mürekkep püskürtücüleri ve baskı makineleri için uygundur.
Flatbed yazıcı, roll to roll yazıcı, geniş formatlı yazıcı, mürekkep püskürtücüsü, dijital yazıcı, rotary baskı vb.
Sık Sorulan Sorular
S1: Fabrika mı yoksa ticaret şirketi misiniz?
A:Çin'in Shenzhen şehrinde doğrudan fabrika. 2015'ten beri UV LED ürünleri üreten (9+ yıl). Fabrika doğrudan fiyatlandırma, aracı yok.
Ziyarete veya video görüşmesine hoş geldiniz.
S2: OEM / ODM'yi destekliyor musunuz?
A:Evet, %100. Özel güç, dalga boyu (365nm-395nm), boyut, ev, tel uzunluğu, konektörler ve logo.
Örnek 7 gün içinde kullanılabilir.
S3: Ana ürünleriniz nelerdir?
A: UV LED çipleri (3535, 6565,6868, COB), UV LED modülleri (PCB üzerine monte edilmiş),
ve tam UV LED sertleştirme lambaları (40W-2000W, fan/su soğutması).
Ürünü özelleştirebilir miyiz?
A:Evet! Biz ürünleri gereksinimlerinize göre üretebilir
Siparişler için normal ödeme şartlarınız nelerdir?
A:Dış Ticaret Platformu. T/T, PAYPAL, WESTERN UNION, BANK TRANSFER VISA/MASTERCARD vb.
Daha fazla ödeme şartı sağlanabilir.
Başka ihtiyaçlarınız varsa, lütfen size en iyi çözümü sunmak için bizimle iletişime geçin.
Umi@ymleduv.com ,Dikkatiniz için teşekkürler.