Ürün Detayları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: YM
Sertifika: High-tech Enterprise Certificate
Model numarası: YM-250W-10080 UV Kürleme Sistemi
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı: Bir
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: karton
Teslim süresi: günler
Ödeme koşulları: T/T, Banka Havalesi, Alibaba, Ekspres
Yetenek temini: Aylık 1000000 Adet
Ürün adı: |
YM-250W-10080 UV Kürleme Sistemi |
Güç: |
250W |
Boyut: |
150mm*100mm*115mm |
Aydınlık boyut: |
100mm*80mm |
Soğutma şeması: |
SMEMA |
Başvuru: |
Baskı, UV Kürleme |
Diyot Tipi: |
3535 |
Dalgaboyu: |
365/385/395/405 nm |
Garanti: |
1 Yıl |
Ürün adı: |
YM-250W-10080 UV Kürleme Sistemi |
Güç: |
250W |
Boyut: |
150mm*100mm*115mm |
Aydınlık boyut: |
100mm*80mm |
Soğutma şeması: |
SMEMA |
Başvuru: |
Baskı, UV Kürleme |
Diyot Tipi: |
3535 |
Dalgaboyu: |
365/385/395/405 nm |
Garanti: |
1 Yıl |
YM-250W-10080 UV Kürleme Sistemi Uygulaması
1. Uzun ömür: Servis ömrü, geleneksel cıva lamba kürleme makinelerinin 10 katından fazladır, yaklaşık 15000 saattir.
2. Soğuk ışık kaynağı: termal radyasyon yok, aydınlatılan nesnenin yüzey sıcaklığı artışı düşük, optik iletişim ve LCD üretiminde uzun süreli termal
hasar sorununu çözüyor.
3. Düşük ısı üretimi: Cıva lamba baskı ekipmanlarındaki yüksek ısı üretimi sorununu çözebilir, bu da işçilerin tolere etmesi zordur.
4. Anında yanar, ön ısıtmaya gerek kalmadan %100 güçte ultraviyole çıkışı sağlar.
5. Servis ömrü, açma ve kapama sayısından etkilenmez.
6. Yüksek enerji, kararlı ışık çıkışı, düzgün aydınlatma etkisi ve iyileştirilmiş üretim verimliliği.
7. 20 mm ila 3000 mm uzunlukları arasında özelleştirilebilir etkili ışınlama alanı.
| Ürün | YM-250W-10080 UV Kürleme Sistemi |
| Güç | 250W |
| Renk | UV |
| Diyot tipi | 3535 |
| Boyut | 150mm*100mm*115mm |
| Işık Boyutu | 250mm*80mm |
| Lens Malzemesi | Yüksek sıcaklığa dayanıklı lens |
| Dalga boyu | 365/385/395/405nm |
| Soğutma şeması | Hava soğutma |
| Uygulama | Çeşitli baskı endüstrilerinde, boyamada ve yapıştırıcıda kullanılır. |
| Ömrü (saat) | 20000 saat |
| Garanti | 1 yıl |
| Menşe Yeri | Guangdong, Çin |
![]()
Bizim UV LED kürleme sistemlerimiz cam endüstrisi, dekorasyon endüstrisi, yapı malzemeleri endüstrisi,
mobilya endüstrisi vb. alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
Konika, Xaar, Ricoh gibi çeşitli mürekkep püskürtmeli püskürtücüler ve düz yataklı yazıcı, rulo baskı makinesi, geniş formatlı yazıcı, mürekkep püskürtmeli, dijital yazıcı, döner baskı makinesi vb. dahil olmak üzere çeşitli yazıcılar için uygundur.
SSS
1. Tüm UV LED kürleme sistemi neleri içerir?
Tüm UV LED kürleme sistemi UV LED Kürleme Kontrol Cihazı + UV LED Lamba başlığını içerir.
2. Kendi PLC'mi ve Elektrik kabinimi kullanabilir miyim?
Evet, tabii ki. UV LED sürücümüz RS485 iletişimi sağlar.
3. UV LED kürleme sistemi için bir sipariş nasıl verilir?
Öncelikle gereksinimlerinizi veya uygulamanızı bize bildirin. İkinci olarak gereksinimlerinize veya önerilerimize göre fiyat teklifi veriyoruz.
Üçüncü olarak müşteri numuneleri onaylar ve resmi sipariş için depozito öder. Dördüncü olarak üretimi düzenleriz.
4. UV LED kürleme sistemine logomu yazdırmak uygun mu?
Evet. Lütfen üretimimizden önce bizi resmi olarak bilgilendirin ve öncelikle numunemize dayanarak tasarımı onaylayın.
5. Ürünler için garanti ve kurulum hizmeti sunuyor musunuz?
Evet, 15000 saat hizmet ve 1 yıl ücretsiz garanti sunuyoruz. Kurulum hizmeti sağlanabilir ancak ödenmesi gerekir
farklı ülkeye ve farklı sisteme göre.
Başka ihtiyaçlarınız varsa, size en iyi çözümü sunmak için lütfen bizimle iletişime geçin.
Umi@ymleduv.com