Ürün Detayları
Menşe yeri: ÇIN
Marka adı: YM
Sertifika: High-tech Enterprise Certificate
Model numarası: 8080 UV Işık Modülü
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: Karton
Teslim süresi: 7-10 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 100000
Ürün adı: |
8080 UV Işık Modülü |
Güç: |
50W |
Modül Boyutu: |
70 mm * 28 mm * 2,0 mm |
Gerilim: |
27-30V |
Akım: |
1-1.4A |
LED çipleri: |
Seul, Epileds, LG |
Kapsülleme işlemi: |
Yüksek Sıcaklık Kuvars Lens Paket Modülü |
Lensin açısını görüntüle: |
60 derece |
Garanti: |
1 Yıl |
Ürün adı: |
8080 UV Işık Modülü |
Güç: |
50W |
Modül Boyutu: |
70 mm * 28 mm * 2,0 mm |
Gerilim: |
27-30V |
Akım: |
1-1.4A |
LED çipleri: |
Seul, Epileds, LG |
Kapsülleme işlemi: |
Yüksek Sıcaklık Kuvars Lens Paket Modülü |
Lensin açısını görüntüle: |
60 derece |
Garanti: |
1 Yıl |
Tedarik Yeteneği: 1000 Adet / Ay
Gelişmiş üretim tesislerimiz ve yetenekli iş gücümüzle, ayda 1000 adet UV LED kürleme sistemi üretme kapasitesine sahibiz. Bu, müşterilerimizin taleplerini zamanında karşılayabilmemizi sağlar.
Kürleme Hızı: Yüksek Hızlı
Gelişmiş 3535 Smd / 6565 Smd LED teknolojimizle, UV kürleme sistemlerimiz yüksek hızlı bir kürleme süreci sunar. Bu, daha hızlı üretim döngülerine ve artan verimliliğe olanak tanır.
| Ürün Adı |
8080 UV Işık Modülü |
| Güç | 50W |
| Renk | UV |
| Lamba boncuk sayısı | 1 adet |
| Diyot tipi | 8080 smd |
| Lensin Görüş Açısı | 60,180 derece |
| Modül boyutu | 70mm*28mm*2.0mm |
| Dalga boyu | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Voltaj | 27-30V |
| Akım | 1-1.4A |
| Çip Malzemesi | Seoul, Epileds,LG |
| Kaplama işlemi | Yüksek sıcaklık kuvars lens paketli UV lamba |
| Modül malzemesi | 2.0mm Bakır alt tabaka |
| Ömrü (saat) | 20000 saat |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | Çeşitli UV baskı endüstrilerinde, boyama, UV mürekkepleri, UV yapıştırıcıları ve dokunmatik ekranlarda kullanılır. |
| Menşe Yeri | Shenzhen, Guangdong, Çin |
SSS
S1: Fabrika mısınız?
C: Evet, Longhua, Shenzhen'de kendi fabrikamız var. Ve ticaret departmanımız ve depomuz
Guanlan Bölgesi, Shenzhen'de bulunmaktadır, zamanınız olursa Çin'e gelin, ziyaretinizi bekliyoruz!
S2: Kalitesini görüp kontrol edebilmem için bana numune gönderebilir misiniz?
C: Evet. Size numune gönderebiliriz.
S3: OEM ve ODM siparişini kabul edebilir misiniz?
C: Evet. OEM ve ODM siparişlerinizi tamamlayabiliriz. Normal modeller için stokta çok sayıda led ürünümüz var.
Özel modeller için özelleştirilmeleri biraz zaman alacaktır.
S4. Malları nasıl gönderiyorsunuz ve ne kadar sürede teslim ediliyor?
C: Genellikle DHL, UPS, FedEx ile gönderiyoruz. Genellikle varış süresi 3-7 gündür. Havayolu ve deniz taşımacılığı da isteğe bağlıdır.
S5. Led ışık siparişi nasıl verilir?
C: Öncelikle gereksinimlerinizi veya uygulamanızı bize bildirin.
İkinci olarak gereksinimlerinize veya önerilerimize göre fiyat teklifi veriyoruz.
Lütfen özel dikkat gösterin
Sıcak ipuçları, ürünlerimizin en iyi performansı göstermesi ve ürünlerin kullanımında müşteri arızalarını azaltmak için lütfen dikkat edin:
1) Kullanım süreci boyunca, UVLED ile doğrudan temas eden tüm kişiler statik elektriği önleme ve giderme önlemleri almalı ve UV ışık yayan diyota doğrudan elleriyle dokunmamalıdır.
2) Kaynak yaparken, kaynak süresine ve sıcaklığına dikkat edilmeli ve pozitif ve negatif kutuplar ayırt edilmelidir.
3) Akım ve voltaj gibi elektriksel parametreler nominal değerleri aşmamalıdır.
Yüksek güçlü UV LED kaynağı için aşağıdaki noktalara uyulmalıdır
1) Kaynak işlemi zaman sınırını aşmamalıdır;
2) Kaynak sıcaklığının her zaman 260°C'nin altında olduğundan emin olun.
3) Kaynak sırasında lens hasarından kaçının.
4) Soğutma sisteminin aktif, verimli çalıştığından ve ısıyı dağıttığından emin olun.
![]()
Başka ihtiyaçlarınız varsa, size en iyi çözümü sunmak için lütfen bizimle iletişime geçin.
Umi@ymleduv.com , Dikkat ettiğiniz için teşekkürler.