Ürün Detayları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: YM
Sertifika: High-tech Enterprise Certificate
Model numarası: YM-150W-6035
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: Karton
Teslim süresi: 7-10 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 100000
Ürün adı: |
UV Işık Modülü |
Güç: |
150W |
Modül Boyutu: |
60mm**35mm*2,0mm |
Aydınlık boyut: |
55mm*20mm |
Gerilim: |
44-49V |
Akım: |
2-2.8A |
Başvuru: |
Dezenfeksiyon, Sterilizasyon |
Ömür: |
20000 saat |
Malzeme: |
Alüminyum Alaşım |
Ürün adı: |
UV Işık Modülü |
Güç: |
150W |
Modül Boyutu: |
60mm**35mm*2,0mm |
Aydınlık boyut: |
55mm*20mm |
Gerilim: |
44-49V |
Akım: |
2-2.8A |
Başvuru: |
Dezenfeksiyon, Sterilizasyon |
Ömür: |
20000 saat |
Malzeme: |
Alüminyum Alaşım |
TanımlamaUV Işık Modülü:
Uzun ömür; UV LED UV kurulama sisteminin ömrü 20000-30000 saate ulaşır.
UV ışığı çıkışı yüksek, istikrarlı ve tekdüze.
| Ürün Adı | YM-150W-6050UV LED MODUL |
| Güç | 150W |
| Renk | UV |
| Lamba boncuk sayısı | 52 adet |
| Diyot tipi | 3535 smd |
| Diyot lens malzemesi | Silika jeli veya kuvars |
| Lens'in Görme açısı | 60 derece. |
| Modül boyutu | 60mm**35mm*2.0mm |
| Parlaklık Boyutu | 55 mm*20 mm |
| Dalga boyu | 365nm, 385nm, 395nm, 405nm. |
| Voltaj | 44-49V |
| Mevcut | 2-2.8A |
| Çip malzemesi | LG,Seul,Epileds |
| Kapsülasyon süreci | Yüksek sıcaklıklı kuvars lens paket modülü |
| Modül malzemesi | 2.0 mm Bakır altyapı |
| Yaşam süresi (saat) | 20000 saat |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | Çeşitli UV baskı endüstrilerinde, boya, |
| Doğum yeri | Shenzhen, Guangdong, Çin |
Sık Sorulan Sorular
Siz fabrika mısınız?
A: Evet! Biz Shenzhen'de bir fabrikayız. Yedi yıldır UV LED ürünleri üretiyoruz.
Ana ürününüz nedir?
A: UV LED lamba boncukları; UV LED modülü; UV LED tek lamba ve UV ekipmanları.
2Teslimat süresi ve ödeme yöntemi nedir?
Normal ürünler için 3-7 gün, özel ürünler için 15-20 gün sürer.
Ödeme yöntemi T/T işlemidir.
S3: Lojistikle ilgili mi?
A: Genellikle, ürünleri ekspres olarak gönderiyoruz, ancak teslimatı ihtiyaçlarınıza göre ayarlayabiliriz.
AÇeviri ofUV LED Modülü
1. reklamcılık Baskı
2. 3D baskı
3. Barkod baskı
4. PCB kart koruma
5. Lens UV yapıştırıcı yapıştırıcı
6. dokunmatik ekran koruması
7Mobilya Laç Kurutma
8. Tıbbi alet
9- Kesin optik.
![]()
Başka ihtiyaçlarınız varsa, lütfen size en iyi çözümü sunmak için bizimle iletişime geçin.
Umi@ymleduv.comDikkatiniz için teşekkürler.