Ürün Detayları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: YM
Sertifika: High-tech Enterprise Certificate
Model numarası: UV Işık Modülü 3656
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı: müzakere
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: Karton
Teslim süresi: 7-10 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 100000
Ürün adı: |
UV Işık Modülü 3656 |
Güç: |
300W |
Modül Boyutu: |
36mm*56,5mm*2,0mm |
Aydınlık boyut: |
36mm*43mm |
Gerilim: |
39-45V |
Akım: |
5-7.5A |
Ürün adı: |
UV Işık Modülü 3656 |
Güç: |
300W |
Modül Boyutu: |
36mm*56,5mm*2,0mm |
Aydınlık boyut: |
36mm*43mm |
Gerilim: |
39-45V |
Akım: |
5-7.5A |
300W UV Işık Modülü UV LED Kürleme Ofset 3D Baskı Kür Lambası İçin 365nm 385nm 395nm
| Ürün Adı | UV Işık Modülü 3656 |
| Güç | 300W |
| Renk | UV |
| Lamba boncuk sayısı | 30 adet |
| Diyot tipi | 6565-6868 smd |
| Diyot Lens Malzemesi | Silika jel veya kuvars |
| Lensin Görüş Açısı | 30, 60, 90, 120 derece |
| Modül boyutu | 36mm*56.5mm*2.0mm |
| Aydınlık Boyut | 36mm*43mm |
| Dalga boyu | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Voltaj | 39-45V |
| Akım | 5-7.5A |
| Çip Malzemesi | LG,Seoul,Epileds |
| Paketleme işlemi | Yüksek sıcaklık kuvars lens paket modülü |
| Modül malzemesi | 2.0mm Bakır alt tabaka |
| Ömrü (saat) | 20000-30000 |
| Garanti | 2 yıl |
| Uygulama | Çeşitli UV baskı endüstrilerinde, boyamada uygulanır, |
| Menşe Yeri | Shenzhen, Guangdong, Çin |
SSS
S1. Fabrika mısınız?
A: Evet! Çin'in Shenzhen kentinde bir fabrikadan geliyoruz. Yedi yıldır UV LED ürünleri üretiyoruz.
S2. Ana ürününüz nedir?
A: UV LED lamba boncukları; UV LED modülü; UV LED tek lamba ve UV ekipmanları.
S3. Sipariş nasıl işlenir?
A: 1. Gereksinimlerinizi bize bildirin.
2. Fiyat teklifi verir ve önerilerimizi sunarız.
3. Fiyat teklifini onayladıktan sonra PI'yi hazırlayacağız.
4. Detayları onayladıktan sonra ödeme yapın.
5. Sevkiyatı en kısa sürede ayarlayacağız.
S4. LED'in kalitesi nasıl?
A: Lütfen kalite konusunda endişelenmeyin. Firmamız Çin'de büyük bir LED üreticisidir.
Profesyonel bir ekibe sahip, 7 yıldır UV LED ile uğraşıyor.
Ödeme yöntemi T/T işlemi/ Dış ticaret platformu ödeme olabilir.
S5. UV lambanın parlaklığı ayarlanabilir mi?
A: Evet, parlaklık %0-100 arasında ayarlanabilir.
![]()
![]()
![]()
Başka ihtiyaçlarınız varsa, size en iyi çözümü sunmak için lütfen bizimle iletişime geçin.