Ürün Detayları
Menşe yeri: ÇİN
Marka adı: YM
Sertifika: High-tech Enterprise Certificate
Model numarası: UV Işık Modülü 6450
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı: pazarlık yap
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: karton
Teslim süresi: 7-10 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 100000
Ürün adı: |
UV Işık Modülü 6450 |
Güç: |
380W |
Modül Boyutu: |
64mm*50mm*2.0mm |
Aydınlık boyut: |
64mm*33mm |
Gerilim: |
54-61V |
Akım: |
4-5.6A |
LED çipleri: |
LG /Epileds / Seul |
Kapsülleme işlemi: |
Yüksek sıcaklıklı kuvars lens paket lamba boncukları |
Lensin açısını görüntüle: |
60 derece |
Garanti: |
1 Yıl |
Ürün adı: |
UV Işık Modülü 6450 |
Güç: |
380W |
Modül Boyutu: |
64mm*50mm*2.0mm |
Aydınlık boyut: |
64mm*33mm |
Gerilim: |
54-61V |
Akım: |
4-5.6A |
LED çipleri: |
LG /Epileds / Seul |
Kapsülleme işlemi: |
Yüksek sıcaklıklı kuvars lens paket lamba boncukları |
Lensin açısını görüntüle: |
60 derece |
Garanti: |
1 Yıl |
UV Işık Modülü 600W yüksek güçlü UV LED çip kuvars lens lamba boncukları
| Ürün Adı | UV Işık Modülü 6450 |
| Güç | 380W |
| Renk | UV |
| Lamba boncuk sayısı | 128 adet |
| Diyot tipi | 3535 smd |
| Diyotun Lens Malzemesi | Kuvars |
| Lensin Görüş Açısı | 60 derece |
| Modül boyutu | 64mm*50mm*2.0mm |
| Aydınlık Boyut | 64mm*33mm |
| Dalga boyu | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Voltaj | 54-61V |
| Akım | 4-5.6A |
| Çip Malzemesi | LG,Seoul,Epileds |
| Paketleme işlemi | Yüksek sıcaklıkta kuvars lens paketi |
| Modül malzemesi | 2.0mm Bakır alt tabaka |
| Ömrü (saat) | 20000 |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | Çeşitli UV baskı endüstrilerinde, boyamada kullanılır, |
| Menşe Yeri | Shenzhen, Guangdong, Çin |
![]()
![]()
![]()
Neden Bizi Seçmelisiniz
1) İyi Fiyat
Üretici doğrudan satış fiyatı sunuyoruz.
2) Kalite Güvencesi
Kendi Ar-Ge ekibimiz var, Her ürün sevkiyat öncesi profesyonel bir testten geçer.
3) Satış Sonrası Hizmet
Üstün ve zamanında ön satış danışmanlığı ve satış sonrası hizmet sunuyoruz, UV LED ile ilgili herhangi bir soru 12 saat içinde profesyonel bir mühendis tarafından yanıtlanacaktır.
SSS
S1. Fabrika mısınız?
A: Evet! Shenzhen'de bir fabrikayız. Yedi yıldır UV LED ürünleri üretiyoruz.
S2. Ana ürünleriniz nelerdir?
A: UV LED lamba boncukları; UV LED modülü; UV LED tek lamba ve UV ekipmanları.
S3. LED ışık siparişlerinde herhangi bir MOQ kısıtlamanız var mı?
Yok! Bir tane de kabul edilebilir.
S4. Ürünleri özelleştirebilir miyiz?
A: Evet! Gereksinimlerinize veya teknik çizimlerinize göre üretebiliriz.
S5. LED'lerin kalitesi nasıl?
A: Kalite konusunda lütfen endişelenmeyin. Firmamız Çin'deki LED'lerin ana üreticisidir.
Ödeme T/T işlemi/ Ticaret platformu ödeme olabilir.
S6. Logomu üzerine koyabilir miyim?
A: Elbette. MOQ'muza ulaştığınızda logo gereksinimlerinize göre yapılabilir.
Dikkat Edilmesi Gerekenler
Sıcak ipuçları, ürünlerimizin en iyi performansı göstermesi ve ürünlerin kullanımında müşteri arızalarını azaltmak için lütfen dikkat edin:
1) Kullanım süreci boyunca, UVLED ile doğrudan temas eden tüm kişiler statik elektriği önleme ve giderme önlemleri almalı ve UV ışık yayan diyota doğrudan elleriyle dokunmamalıdır.
2) Kaynak yaparken, kaynak süresine ve sıcaklığına dikkat edilmeli ve pozitif ve negatif kutuplar ayırt edilmelidir.
3) Akım ve voltaj gibi elektriksel parametreler nominal değerleri aşmamalıdır.
Yüksek güçlü UV LED kaynağına dikkat edilmelidir:
1) Kaynak süresi 3S'yi geçmemelidir;
2) Kaynak sıcaklığı 260 santigrat derecenin altında olmalıdır.
3) Reflow kaynağına yalnızca bir kez izin verilir.
4) Kaynak yaparken, pozitif ve negatif kutupları ayırt edin ve lensin zarar görmesini önlemek için lense dikkat edin.
5) Ultraviyole ışık yayan diyotların ömrünü uzatmak için, sabit voltajlı bir sürücü güç kaynağı veya IC yerine kararlı bir sabit akım sürücü güç kaynağı veya IC kullanılması önerilir.
Başka ihtiyaçlarınız varsa, size en iyi çözümü sunmak için lütfen bizimle iletişime geçin.