Ürün Detayları
Menşe yeri: ÇİN
Marka adı: YM
Sertifika: High-tech Enterprise Certificate
Model numarası: UV Işık Modülü 6885
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı: pazarlık yap
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: karton
Teslim süresi: 7-10 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 100000
Ürün adı: |
UV Işık Modülü 6885 |
Güç: |
560W |
Modül Boyutu: |
68 mm * 85 mm * 2,5 mm |
Aydınlık boyut: |
68mm*59mm |
Gerilim: |
45-52V*2 |
Akım: |
4-6A *2 |
LED çipleri: |
İsteğe bağlı (LG/ Epileds/ Seul) |
Kapsülleme işlemi: |
Yüksek sıcaklıklı kuvars lens paket lamba boncukları |
Lensin açısını görüntüle: |
60 derece |
Garanti: |
1 Yıl |
Ürün adı: |
UV Işık Modülü 6885 |
Güç: |
560W |
Modül Boyutu: |
68 mm * 85 mm * 2,5 mm |
Aydınlık boyut: |
68mm*59mm |
Gerilim: |
45-52V*2 |
Akım: |
4-6A *2 |
LED çipleri: |
İsteğe bağlı (LG/ Epileds/ Seul) |
Kapsülleme işlemi: |
Yüksek sıcaklıklı kuvars lens paket lamba boncukları |
Lensin açısını görüntüle: |
60 derece |
Garanti: |
1 Yıl |
UV Işık Modülü 560W yüksek güçlü uv led cob led modül uv led kür lambası
| Ürün Adı | UV Işık Modülü 6885 |
| Güç | 560W |
| Renk | UV |
| Lamba boncuğu sayısı | 56 adet |
| Diyot tipi | 6868 smd |
| Diyot Lens Malzemesi | Kuvars |
| Lensin Görüş Açısı | 60 derece |
| Modül boyutu | 68mm*85mm*2.5mm |
| Aydınlık Boyut | 68mm*59mm |
| Dalga boyu | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Voltaj | 45-52V *2 |
| Akım | 4-6A *2 |
| Çip Malzemesi | LG,Seoul,Epileds |
| Paketleme süreci | Yüksek sıcaklıkta kuvars lens paketli lamba boncukları |
| Modül malzemesi | 2.0mm Bakır alt tabaka |
| Ömrü (saat) | 20000 |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | Çeşitli UV baskı endüstrilerinde, boyama, |
| Menşe Yeri | Shenzhen, Guangdong, Çin |
![]()
![]()
![]()
SSS
S1. Fabrika mısınız?
A: Evet! Shenzhen'de bir fabrikayız. Yedi yıldır UV LED ürünleri üretiyoruz.
S2. Ana ürünleriniz nelerdir?
A: UV LED lamba boncukları; UV LED modülü; UV LED tek lamba ve UV ekipmanları.
S3. LED'lerin kalitesi nasıl?
A: Kalite konusunda lütfen endişelenmeyin. Firmamız Çin'deki LED'lerin ana üreticisidir.
Ödeme T/T işlemi olabilir.
S4. UV yoğunluğu ayarlanabilir mi?
A: Evet, yoğunluk 0-100% ayarlanabilir. Farklı tasarımlar yaptık.
S5. Sipariş hazırlamak için kaç gün gerekiyor?
A: Normal sipariş için 3-7 gün, özel ürün döngüsü 15-20 gün gerekiyor.
S6. UV Kür LED Lambasının dalga boyu nedir?
A: UV LED Lambasının dalga boyu genellikle 365-405nm'dir, mürekkep püskürtmeli yazıcı için dalga boyu 395nm,
baskı makinesi için 385/395nm, UV yapıştırıcı için 365nm'dir.
S7. Kullandığınız LED çipinin markası nedir?
A: Kullandığımız LED çip markaları LG, Epileds, Seoul'dur.
S8. Lamba ve lensin malzemeleri nelerdir?
A: Lambanın malzemesi Alüminyum, lens ise kuvarsdır.
Dikkat Edilmesi Gerekenler
Sıcak ipuçları, ürünlerimizin en iyi performansı göstermesi ve ürünlerin kullanımında müşteri arızalarını azaltmak için lütfen dikkat edin:
1) Kullanım süreci boyunca, UVLED ile doğrudan temas eden tüm kişiler statik elektriği önleme ve giderme önlemleri almalı ve UV ışık yayan diyota doğrudan elleriyle dokunmamalıdır.
2) Kaynak yaparken, kaynak süresine ve sıcaklığına dikkat edilmeli ve pozitif ve negatif kutuplar ayırt edilmelidir.
3) Akım ve voltaj gibi elektriksel parametreler nominal değerleri aşmamalıdır.
Yüksek güçlü UV LED kaynağı yaparken dikkat edilmelidir:
1) Kaynak sıcaklığı 260 santigrat derecenin altında olmalıdır.
2) Reflow kaynağına yalnızca bir kez izin verilir.
3) Kaynak yaparken, pozitif ve negatif kutupları ayırt edin ve lensin zarar görmesini önlemek için lense dikkat edin.
4) Özellikle yüksek güçlü UVLED'ler için yeterli radyatör alanı sağlamak üzere ısı dağılımı önlemlerini iyi yapın.
5) Ultraviyole ışık yayan diyotların ömrünü uzatmak için,
sabit voltajlı bir sürücü güç kaynağı veya IC yerine sabit akımlı bir sürücü güç kaynağı veya IC kullanılması önerilir.
Başka ihtiyaçlarınız varsa, size en iyi çözümü sunmak için lütfen bizimle iletişime geçin.