Ürün Detayları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: YM
Sertifika: High-tech Enterprise Certificate
Model numarası: YM-200W-7020 UV Kürleme Sistemi
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı: Bir
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: karton
Teslim süresi: günler
Ödeme koşulları: T/T, Banka Havalesi, Alibaba, Ekspres
Yetenek temini: Aylık 1000000 Adet
Ürün adı: |
YM-200W-7020 UV Kürleme Sistemi |
Güç: |
200W |
Boyut: |
90 mm * 45 mm * 124 mm |
Aydınlık boyut: |
70mm*20mm |
Soğutma şeması: |
SMEMA |
Başvuru: |
Baskı, UV Kürleme |
Diyot Tipi: |
3535 |
Dalgaboyu: |
365/385/395/405 nm |
Garanti: |
1 Yıl |
Ürün adı: |
YM-200W-7020 UV Kürleme Sistemi |
Güç: |
200W |
Boyut: |
90 mm * 45 mm * 124 mm |
Aydınlık boyut: |
70mm*20mm |
Soğutma şeması: |
SMEMA |
Başvuru: |
Baskı, UV Kürleme |
Diyot Tipi: |
3535 |
Dalgaboyu: |
365/385/395/405 nm |
Garanti: |
1 Yıl |
YM-200W-7020 UV Kürleme Sistemi Uygulaması
1. Sorgulama ve danışmanlık desteği – İhtiyaçlarınıza özel profesyonel satış öncesi danışmanlık ve hızlı sorgulama desteği sağlıyoruz.
2. Çevrimiçi hizmet – Müşteri destek ekibimiz size her zaman yardımcı olmak için günün her saati hizmetinizdedir.
3. UV LED kürleme sistemi baskı efekti videosu – UV LED kürleme sistemimizin baskı performansını gösteren canlı bir demo videosu talep üzerine mevcuttur.
4. Fabrika ziyareti daveti – Üretim kapasitemizi ilk elden görmek için fabrikamızı ziyaret etmenizden memnuniyet duyarız.
5. Özelleştirilmiş üretim ve paketleme – Özel gereksinimlerinizi karşılamak için özel üretim ve paketleme çözümleri sunuyoruz.
6. 12 aylık sorunsuz garanti + çevrimiçi teknik destek – Gizli koşulları olmayan tam bir yıllık garanti ve sürekli çevrimiçi destekten yararlanın.
7. Sevkiyat takibi ve teslimat takibi – Sevkiyattan sonra, teslimat onaylanana kadar siparişinizi takip eder ve iki günde bir güncelleme sağlarız.
8. Teslimat sonrası test desteği – Ürünleri teslim aldığınızda lütfen test edin ve geri bildiriminizi paylaşın. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, hemen bizimle iletişime geçin, etkili çözümler sunacağız.
| Ürün | YM-200W-7020 UV Kürleme Sistemi |
| Güç | 200W |
| Renk | UV |
| Diyot tipi | cob |
| Boyut | 90mm*45mm*124mm |
| Işıklı Boyut | 70mm*20mm |
| Lens Malzemesi | Yüksek sıcaklığa dayanıklı lens |
| Dalga boyu | 365/385/395/405nm |
| Soğutma şeması | Hava soğutma |
| Uygulama | Çeşitli baskı endüstrileri, boyama ve yapıştırıcı uygulamaları için uygundur. |
| Ömrü (saat) | 20000 saat |
| Garanti | 1 yıl |
| Menşe Yeri | Guangdong, Çin |
![]()
BizimUV LED kürleme sistemlerimizcam endüstrisi, dekorasyon endüstrisi, yapı malzemeleri endüstrisi,
mobilya endüstrisi vb. alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
Konika, Xaar, Ricoh gibi her türlü mürekkep püskürtmeli püskürtücü ve düz yataklı yazıcı, rulo-rulo yazıcı, geniş formatlı yazıcı, mürekkep püskürtmeli, dijital yazıcı, döner baskı makinesi vb. dahil olmak üzere her türlü yazıcı için uygundur.
SSS
S1. Soğutma yöntemi nedir?
C: Hava soğutma.
S2. UV LED'in ömrü ne kadardır?
C: LED çipinin ömrü teorik olarak 20.000 saattir. Kullanım sırasında iyi bakarsanız, genellikle 3-5 yıl kullanılabilir.
S3. İşlem döngüsü?
C: Stoklarımızda bazı ürünler bulunmaktadır. Genellikle yaklaşık
5-12gün sürer.S4: Garantiniz nedir?
Bir
yıl garanti.Tüm ürünler sevkiyat öncesinde test edilecektir.
S5: UV LED kürleme sistemine logomu yazdırmak uygun mudur?
Evet. Lütfen üretimimizden önce bize resmi olarak bildirin.
S6: Hangi sertifikalarınız var?
C: CE, RoHS, SGS kimlik doğrulaması zaten geçti
Başka ihtiyaçlarınız varsa, size en iyi çözümü sunmak için lütfen bizimle iletişime geçin.
Umi@ymleduv.com