Ürün Detayları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: YM
Sertifika: High-tech Enterprise Certificate
Model numarası: UV LED Kürleme Ekipmanı 900W
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: karton
Teslim süresi: 10-15 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 10000
Boyut: |
320mm*70mm |
Aydınlık boyut: |
225mm*30mm |
Soğutma şeması: |
Su Soğutma |
Kabuk malzemesi: |
Alüminyum profil |
Lensin açısını görüntüle: |
60 derece |
Diyot Tipi: |
6565/6868 smd türü |
Boyut: |
320mm*70mm |
Aydınlık boyut: |
225mm*30mm |
Soğutma şeması: |
Su Soğutma |
Kabuk malzemesi: |
Alüminyum profil |
Lensin açısını görüntüle: |
60 derece |
Diyot Tipi: |
6565/6868 smd türü |
900W UV LED Kürleme Ekipmanı 365nm 385nm 395nm 405nm UV Kürleme Işığı
Açıklama UV LED Ekipmanı:
UV LED Kürleme Ekipmanı su soğutma ile soğutulur, bu da UV LED'i daha kararlı hale getirir ve kaliteyi garanti eder.
Çeşitli güçler, boyutlar ve devreler, karışık dalga boyları dahil olmak üzere gereksinimlerinize göre özelleştirilebilir.
Çeşitli UV baskı endüstrileri, boyalar, UV mürekkepleri, UV yapıştırıcıları ve dokunmatik ekranların kürlenmesi için uygundur.
| Ürün | UV LED Ekipman Sistemi 900W |
| Güç | 900w |
| Renk | UV |
| Diyot tipi | 6565/6868 smd tipi |
| Lamba boncuk sayısı | 90 adet |
| Lensin Görüş Açısı | 60 derece |
| Boyut | 320mm*70mm |
| Aydınlık Boyut | 225mm*30mm |
| Çip Malzemesi | LG,Seoul,Epileds |
| Dalga boyu | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Soğutma şeması | Su soğutma |
| Kapsülleme işlemi | Yüksek sıcaklık kuvars lens paketi |
| Uygulama | Çeşitli baskı endüstrileri, boyama ve yapıştırıcı uygulamaları. |
| isteğe bağlı | Tek lamba, lamba + güç kaynağı + su soğutucu |
| Ömrü (saat) | 20000 |
| Garanti | 1 yıl |
| Menşe Yeri | Shenzhen, Guangdong, Çin |
S1. Sevkiyat nasıl teslim edilir?
C1: Genel olarak konuşursak, ürünleri DHL, UPS, FEDEX ekspres vb. ile gönderebiliriz. Büyük ağırlık ve değerli ürünler için,
deniz yoluyla göndermeyi öneririz.
S2. Hangi emisyon penceresine ihtiyacım var?
C2: Kürleme alanınıza bağlıdır. Veya bize alanınızı söyleyebilirsiniz ve size en iyi çözümümüzü önereceğiz.
S3. Dalga boyu nasıl seçilir?
C3: Normal dalga boylarımız 365nm, 385nm, 395nm ve 405nm'dir. Farklı uygulamalar farklı dalga boyları kullanacaktır.
Veya onaylamak için bize sorabilirsiniz.
S4: Sipariş nasıl verilir?
C4: Nakliye maliyetini ve indirim bilgilerini çevrimiçi olarak kontrol edebilir ve doğrudan Dış Ticaret platformunda sipariş verebilirsiniz.
Veya sipariş detayları için bizimle iletişime geçebilirsiniz, size dakikalar içinde yanıt vereceğiz.
S5: Satış sonrası hizmet ne durumda?
C5: YM, değişim için yedek parça ve 24 saat çevrimiçi ve video teknik destek sağlar.
UV LED Ekipmanının Uygulaması
UV LED modülü esas olarak biyomedikal, sahteciliğe karşı tanımlama, arıtma (su, hava vb.) alanlarında, bilgisayar veri depolama ve UV yazıcılarda kullanılır. Dahası, teknolojinin gelişmesiyle birlikte, orijinal teknolojiyi ve ürünleri değiştirmek için yeni uygulamalar ortaya çıkmaya devam edecektir. Ultraviyole LED'in geniş pazar uygulama beklentileri vardır. Örneğin, ultraviyole LED fototerapi cihazı gelecekte çok popüler bir tıbbi cihazdır, ancak teknoloji hala başlangıç aşamasındadır. uzun.
Başka ihtiyaçlarınız varsa, size en iyi çözümü sunmak için lütfen bizimle iletişime geçin.
Umi@ymleduv.com , Dikkat ettiğiniz için teşekkür ederiz.