Ürün Detayları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: YM
Sertifika: High-tech Enterprise Certificate
Model numarası: YM-200W-7020 UV Kürleme Sistemi
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı: Bir
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: karton
Teslim süresi: günler
Ödeme koşulları: T/T, Banka Havalesi, Alibaba, Ekspres
Yetenek temini: Aylık 1000000 Adet
Ürün adı: |
YM-200W-7020 UV Kürleme Sistemi |
Güç: |
200W |
Boyut: |
90 mm * 45 mm * 124 mm |
Aydınlık boyut: |
70mm*20mm |
Soğutma şeması: |
SMEMA |
Başvuru: |
Baskı, UV Kürleme |
Diyot Tipi: |
3535 |
Dalgaboyu: |
365/385/395/405 nm |
Garanti: |
1 Yıl |
Ürün adı: |
YM-200W-7020 UV Kürleme Sistemi |
Güç: |
200W |
Boyut: |
90 mm * 45 mm * 124 mm |
Aydınlık boyut: |
70mm*20mm |
Soğutma şeması: |
SMEMA |
Başvuru: |
Baskı, UV Kürleme |
Diyot Tipi: |
3535 |
Dalgaboyu: |
365/385/395/405 nm |
Garanti: |
1 Yıl |
YM-200W-7020 UV Kürleme Sistemi Uygulaması
1. Yüksek Işınım Çıkışı – Derin kürleme ve yüksek hızlı üretim hatları için üstün UV yoğunluğu sağlar.
2. Hız Senkronize Otomatik Karartma – Aşırı pozlama olmadan tam kürleme sağlamak için ışık yoğunluğu yazıcı hızına uyacak şekilde otomatik olarak ayarlanır.
3. Dijital Ekran ile Ayarlanabilir Yoğunluk – %0 ila %100 arasında gerçek zamanlı dijital okuma ile kullanıcı dostu kontrol.
4. Bölgesel Açma/Kapama Kontrolü – Baskı boyutuna göre kısmi veya tam LED segmentlerini etkinleştirin. Enerji tasarrufu sağlar ve dar baskılarda ısı birikimini azaltır.
5. Gerçek Zamanlı Sıcaklık İzleme – Sıcaklık göstergesi ve aşırı sıcaklık koruması ile aktif termal yönetim.
6. Bağımsız Lamba Kontrolü – Çoklu lamba sistemleri için, maksimum esneklik için her UV lamba ayrı ayrı kontrol edilebilir (açık/kapalı/karartma).
7. Kısa Devre Alarmı – Ekipmanınızı ve operatörlerinizi korumak için anında uyarı ve devre koruması.
| Ürün | YM-200W-7020 UV Kürleme Sistemi |
| Güç | 200W |
| Renk | UV |
| Diyot tipi | cob |
| Boyut | 90mm*45mm*124mm |
| Işıklı Boyut | 70mm*20mm |
| Lens Malzemesi | Yüksek sıcaklığa dayanıklı lens |
| Dalga boyu | 365/385/395/405nm |
| Soğutma şeması | Hava soğutma |
| Uygulama | Çeşitli baskı endüstrileri, boyama ve yapıştırıcı uygulamaları için geçerlidir. |
| Ömür (saat) | 20000 saat |
| Garanti | 1 yıl |
| Menşe Yeri | Guangdong, Çin |
![]()
Bizim UV LED kürleme sistemlerimiz cam endüstrisi, dekorasyon endüstrisi, yapı malzemeleri endüstrisi,
mobilya endüstrisi vb. alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
Konika, Xaar, Ricoh gibi çeşitli marka mürekkep püskürtmeli püskürtücüler ve düz yataklı yazıcı, rulo rulo yazıcı, geniş formatlı yazıcı, mürekkep püskürtmeli, dijital yazıcı, döner pres vb. dahil olmak üzere çeşitli yazıcılar için uygundur.
SSS
S1. Tüm ürünler özelleştirilebilir mi?
C: Biz UV lamba, UV aksesuarları, UV kürleme sistemi üreten fabrikayız. Tüm ürünlerimiz sağladığınız detaylara göre üretilebilir.
S2: Kaliteyi nasıl garanti edebilirsiniz?
C: Profesyonel ürün kalitesi denetim ekibi sipariş kusur oranını sağlar; Aksi takdirde,
satış sonrası destek sistemimize göre tam sorumluluk alırız.
S3. Numune politikanız nedir?
C: Stokta hazır parçalarımız varsa numune tedarik edebiliriz, ancak müşterilerin numune maliyetini ve
kurye maliyetini ödemesi gerekir.
S4: Teslim süreniz nedir?
Stoktaki numune siparişleri için 3-7 gün. Seri üretim için 25-30 gün.
S5: Fiyatlandırma şartlarınız nelerdir?
FOB, CIF, CFR, EXW mevcuttur.
Başka ihtiyaçlarınız varsa, size en iyi çözümü sunmak için lütfen bizimle iletişime geçin.
Umi@ymleduv.com