Ürün Detayları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: YM
Sertifika: High-tech Enterprise Certificate
Model numarası: YM-K6-5025 UV LED MODÜLÜ
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı: Pazarlık etmek
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: karton
Teslim süresi: 7-10 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 10000
Ürün adı: |
YM-K6-5025 UV LED MODÜLÜ |
Güç: |
60W |
Modül Boyutu: |
50mm*25mm*2mm |
Aydınlık boyut: |
50mm*7mm |
Gerilim: |
39-45V |
Akım: |
1-1.4A |
LED çipleri: |
Epileds / LG / Seul |
Kapsülleme işlemi: |
Yüksek Sıcaklık Kuvars Lens Paket Modülü |
Lensin açısını görüntüle: |
60 derece |
Garanti: |
1 Yıl |
Ürün adı: |
YM-K6-5025 UV LED MODÜLÜ |
Güç: |
60W |
Modül Boyutu: |
50mm*25mm*2mm |
Aydınlık boyut: |
50mm*7mm |
Gerilim: |
39-45V |
Akım: |
1-1.4A |
LED çipleri: |
Epileds / LG / Seul |
Kapsülleme işlemi: |
Yüksek Sıcaklık Kuvars Lens Paket Modülü |
Lensin açısını görüntüle: |
60 derece |
Garanti: |
1 Yıl |
Ürün Avantajları
60W UV LED Modül Ürün Açıklaması
| Güç | 60W |
| Renk | UV |
| Lamba boncuk sayısı | 6 adet |
| Diyot tipi | 6565 smd |
| Diyot Lens Malzemesi | Kuvars |
| Lensin Görüş Açısı | 60, 120 derece |
| Modül boyutu | 50mm*25mm*2mm |
| Aydınlık Boyut | 50mm*7mm |
| Dalga boyu | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Voltaj | 39-45V |
| Akım | 1-1.4A |
| Çip Malzemesi | Seoul,LG,Epileds |
| Kapsülleme işlemi | Yüksek sıcaklıkta kuvars lens paket modül lamba |
| Modül malzemesi | 2.0mm Bakır alt tabaka |
| Ömür (saat) | 15000 |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | Çeşitli UV baskı endüstrilerinde, boyama, UV mürekkepleri, UV yapıştırıcıları ve dokunmatik ekranlarda kullanılır. |
| Menşe Yeri | Shenzhen, Guangdong, Çin |
![]()
BizimUV LED kürleme sistemlerimizcam endüstrisi, dekorasyon endüstrisi, yapı malzemeleri endüstrisi,
mobilya endüstrisi vb. alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
Konika, Xaar, Ricoh gibi çeşitli mürekkep püskürtmeli püskürtücüler ve çeşitli yazıcılar için uygundur
düz yataklı yazıcı, rulo rulo yazıcı, geniş format yazıcı, mürekkep püskürtmeli, dijital yazıcı, döner pres vb. dahil.
SSS
S1: Ürünlerinizin etiketi, ambalajı, tasarımı özelleştirilebilir mi?
C: Evet, bu konuda özelleştirme hizmeti sunuyoruz.
S2: Aylık üretim kapasiteniz nedir?
C: Fabrika üretim kapasitemiz ayda 10.000 set aydınlatma sistemidir.
S3: Minimum sipariş miktarınız nedir?
C: MOQ 2 set, ancak kaliteli müşteriler için numune siparişini de kabul ediyoruz.
S4: Kalite kontrolü için bir numune alabilir miyim?
C: Evet, numune sunuyoruz.
S5: Teslim süresi ne kadar?
C: Numune siparişi için 3-5 gün. Toplu sipariş için 9-15 gün.
S6: Aydınlatma sistemlerinizin ömrü nedir?
C: Aydınlatma sistemlerimiz en az 3 yıl çalışabilir, bu aydınlatma ampulleri düzenli olarak değiştirilmelidir.
S7: Kaliteyi nasıl garanti edebilirsiniz?
C: Profesyonel ürün kalitesi denetim ekibi sipariş kusur oranını sağlar; Aksi takdirde, tam sorumluluk alırız
bütünlüklü satış sonrası destek sistemimize göre.
S8: Ödeme koşullarınız nelerdir?
C: Ödeme koşulları ülkelere göre değişiklik gösterir. Genellikle, %70 T/T peşin, %30 bakiye sevkiyat öncesi.
Başka ihtiyaçlarınız varsa, size en iyi çözümü sunmak için lütfen bizimle iletişime geçin.
Umi@ymleduv.com , Dikkat ettiğiniz için teşekkür ederiz.