Ürün Detayları
Menşe yeri: ÇİN
Marka adı: YM
Sertifika: High-tech Enterprise Certificate
Model numarası: UV LED Modülü 260120
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı: 2 adet
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: karton
Teslim süresi: 7-10 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 100000
Ürün adı: |
UV LED Modül 260120 |
Güç: |
600W |
Modül Boyutu: |
260mm*120mm*2.0mm |
Aydınlık boyut: |
195mm*94mm |
Gerilim: |
68-76V |
Akım: |
5-7A |
LED çipleri: |
LG/Epileds/ Seul |
Kapsülleme işlemi: |
Yüksek sıcaklık kuvars lens paketi |
Lensin açısını görüntüle: |
60 derece |
Garanti: |
1 yıl |
Ürün adı: |
UV LED Modül 260120 |
Güç: |
600W |
Modül Boyutu: |
260mm*120mm*2.0mm |
Aydınlık boyut: |
195mm*94mm |
Gerilim: |
68-76V |
Akım: |
5-7A |
LED çipleri: |
LG/Epileds/ Seul |
Kapsülleme işlemi: |
Yüksek sıcaklık kuvars lens paketi |
Lensin açısını görüntüle: |
60 derece |
Garanti: |
1 yıl |
UV LED Modülü 600W LED modülü ışık UV LED kurulama lambası cob LED modülü
| Ürün Adı | UV LED Modülü 260120 |
| Güç | 600W |
| Renk | UV |
| Lamba boncuk sayısı | 200 adet |
| Diyot tipi | 3535 smd |
| Diyot lens malzemesi | Kuvars |
| Lens'in Görme açısı | 60 derece. |
| Modül boyutu | 260mm*120mm*2.0mm |
| Parlaklık Boyutu | 195mm*94mm |
| Dalga boyu | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Voltaj | 68-76V |
| Mevcut | 5-7A |
| Çip malzemesi | LG,Seul,Epileds |
| Kapsülasyon süreci | Yüksek sıcaklıklı kuvars lens paketi |
| Modül malzemesi | 2.0 mm Bakır altyapı |
| Yaşam süresi (saat) | 20000 |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | UV baskı, boyalar, UV mürekkepleri, UV yapıştırıcılar ve dokunmatik ekranlar |
| Doğum yeri | Shenzhen, Guangdong, Çin |
Neden Bizi Seçersiniz?
1) İyi Fiyat
Üreticinin doğrudan satış fiyatını sunuyoruz.
2) Kalite güvencesi
Kendi araştırma ve geliştirme ekibimiz var. Her ürün gönderilmeden önce profesyonel bir test geçiriyor.
3) Özel Hizmet
İhtiyaçlarınıza göre ürünleri özelleştirebiliriz.
Sık Sorulan Sorular
Tüm ürünler özelleştirilebilir mi?
A: Biz UV LED lamba,UV LED sistem yapma fabrikasıyız. Tüm ürünlerimiz sağladığınız ayrıntılarla yapılabilir.
Ürünün dış ambalajı nedir?
A: karton veya ahşap ambalaj.
İşleme döngüsü?
A: Bazı ürünlerimiz stokta. Genellikle yapılması için yaklaşık 3-15 gün gerekir.
Sipariş miktarı?
A: Özel UV lambalar Genellikle 1 adet.
Teslimattan önce tüm mallarınızı test ediyor musunuz?
A: Evet, teslimat öncesi %100 testimiz var.
Yüksek güçlü UV LED kaynaklarına dikkat edilmelidir:
1) Kaynak süresi 3 saatten fazla olmamalıdır;
2) Kaynak sıcaklığı 260 derecenin altında olmalıdır.
3) Kaynatma sırasında, pozitif ve negatif kutuplukları ayırt edin ve lensin hasar görmemesi için merceğe girmekten kaçının.
4) Yeterli radyatör alanını sağlamak için mümkün olduğunca iyi bir iş yapın, özellikle yüksek güçlü UVLED ısı dağılma önlemleri.
5) Ultraviyole ışık yayıcı diyotların ömrünü uzatmak için,sabit gerilimli tahrik güç kaynağı veya IC yerine sabit sabit akımlı tahrik güç kaynağı veya IC kullanılması önerilir..
Başka ihtiyaçlarınız varsa, lütfen size en iyi çözümü sunmak için bizimle iletişime geçin.
Umi@ymleduv.comDikkatiniz için teşekkürler.