Ürün Detayları
Menşe yeri: ÇİN
Marka adı: YM
Sertifika: High-tech Enterprise Certificate
Model numarası: UV LED Modülü 10364
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı: 2 adet
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: karton
Teslim süresi: 7-10 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 100000
Ürün adı: |
UV LED Modül 10364 |
Güç: |
720W |
Modül Boyutu: |
103 mm * 64 mm * 2,0 mm |
Aydınlık boyut: |
91mm*52mm |
Gerilim: |
39-45V*2 |
Akım: |
6-9A*2 |
LED çipleri: |
İsteğe bağlı (LG/ Epileds/ Seul) |
Kapsülleme işlemi: |
Yüksek sıcaklık kuvars lens paketi |
Lensin açısını görüntüle: |
60 derece |
Garanti: |
1 yıl |
Ürün adı: |
UV LED Modül 10364 |
Güç: |
720W |
Modül Boyutu: |
103 mm * 64 mm * 2,0 mm |
Aydınlık boyut: |
91mm*52mm |
Gerilim: |
39-45V*2 |
Akım: |
6-9A*2 |
LED çipleri: |
İsteğe bağlı (LG/ Epileds/ Seul) |
Kapsülleme işlemi: |
Yüksek sıcaklık kuvars lens paketi |
Lensin açısını görüntüle: |
60 derece |
Garanti: |
1 yıl |
UV LED Modülü 720W UV LED yüksek güç modülü kuvars lens lamba boncukları
| Ürün Adı | UV LED Modülü 10364 |
| Güç | 720W |
| Renk | UV |
| Lamba boncuk sayısı | 72 adet |
| Diyot tipi | 6565/6868 smd |
| Diyot lens malzemesi | Kuvars |
| Lens'in Görme açısı | 60 derece. |
| Modül boyutu | 103mm*64mm*2.0mm |
| Parlaklık Boyutu | 91mm*52mm |
| Dalga boyu | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Voltaj | 39-45V*2 |
| Mevcut | 6-9A*2 |
| Çip malzemesi | LG,Seul,Epileds |
| Kapsülasyon süreci | Yüksek sıcaklıklı kuvars lens paketi |
| Modül malzemesi | 2.0 mm Bakır altyapı |
| Yaşam süresi (saat) | 20000 |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | Çeşitli UV baskı endüstrilerinde, boya, |
| Doğum yeri | Shenzhen, Guangdong, Çin |
![]()
Neden Bizi Seçersiniz?
1) İyi Fiyat
Üreticinin doğrudan satış fiyatını sunuyoruz.
2) Kalite güvencesi
Kendi araştırma ve geliştirme ekibimiz var. Her ürün gönderilmeden önce profesyonel bir test geçiriyor.
3) Özel Hizmet
İhtiyaçlarınıza göre ürünleri özelleştirebiliriz.
4) Satış sonrası hizmet
Üstün ve zamanında satış öncesi tavsiyeler ve satış sonrası hizmetler sunuyoruz.
UV LED ile ilgili herhangi bir soru 12 saat içinde profesyonel bir mühendis tarafından yanıtlanacak.
Sık Sorulan Sorular
S1: Örnek siparişini kabul edebilir misiniz?
Evet, yapabiliriz. Kaliteyi test etmek ve kontrol etmek için numune siparişini memnuniyetle karşılıyoruz.
S2: Üzerine logomu koyabilir miyim?
Tabii ki. MOQ'ya ulaştığınızda logo, gereksinimlerinize göre yapılabilir.
S3: Paketiniz nedir?
Bir renk kutumuz ve bir kartonumuz var. İhtiyacınız olursa özelleştirebilirsiniz.
S4: teslimat süreniz nedir?
Stoktaki numune siparişleri için 3-7 gün, seri üretim için 25-30 gün.
S5: Teklif şartlarınız nedir?
FOB, CIF, CFR, EXW mevcuttur.
Yüksek güçlü UV LED kaynaklarına dikkat edilmelidir:
1) Kaynak süresi 3 saatten fazla olmamalıdır;
2) Kaynak sıcaklığı 260 derecenin altında olmalıdır.
3) Geri akış kaynaklaması sadece bir kez izin verilir.
4) Kaynatma sırasında, pozitif ve negatif kutuplukları ayırt edin ve lensin hasar görmemesi için mercekten kaçının.
Başka ihtiyaçlarınız varsa, lütfen size en iyi çözümü sunmak için bizimle iletişime geçin.
Umi@ymleduv.comDikkatiniz için teşekkürler.