Ürün Detayları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: YM
Sertifika: High-tech Enterprise Certificate
Model numarası: 3535 smd çip
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı: müzakere etmek
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: karton
Teslim süresi: 7-10 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 100000
Güç: |
3W |
Gerilim: |
3.4-3.8V |
Akım: |
500-700mA |
Lensin açısını görüntüle: |
60 derece |
Dalgaboyu: |
365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
Garanti: |
1 Yıl |
paket: |
Kuvars cam paketi |
Güç: |
3W |
Gerilim: |
3.4-3.8V |
Akım: |
500-700mA |
Lensin açısını görüntüle: |
60 derece |
Dalgaboyu: |
365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
Garanti: |
1 Yıl |
paket: |
Kuvars cam paketi |
3W UV LED Çip
1Yüksek ışık yoğunluğu;
2. Işık yoğunluğu otomatik olarak yazıcı hızına göre ayarlanır;
3.Işık yoğunluğu ayarlanabilir ve görüntülenebilir;
4.Aydınlatıcı farklı baskı boyutlarına göre kısmen veya tamamen açık / kapalı olabilir;
5.Sıcaklık göstergesi ve aşırı sıcaklık kontrolü;
6Tek bir UV lambası bağımsız olarak kontrol edilebilir.
7Kısa devre sırasında uyarı;
8.Sıcaklık alarmı, ürünlerin iyi çalışmasını sağlayın
| Ürün | 3535 SMD Çip |
| Güç | 3W |
| Renk üreten | UV |
| Diyot tipi | 3535 smd |
| Diyot lens malzemesi | Silika jeli |
| Lens'in Görme açısı | 60, 120 derece |
| boyut | 3.5mm*3.5mm |
| Dalga boyu | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Voltaj | 3.4-3.8V |
| Mevcut | 500-700MA |
| Çip malzemesi | LG, Seul, Epileds |
| Kaynak sıcaklığı | ≤220 derece |
| Yaşam süresi (saat) | 20000 |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | Çeşitli UV baskı endüstrilerinde, boya, UV mürekkep ve UV yapıştırıcıda uygulanır. |
| Doğum yeri | Shenzhen, Guangdong, Çin |
UV Sertleştirme Sistemi Özellikleri
Daha entegre COB paketini kabul etmek ve özelleştirme için kullanılabilir.
UV LED lambası anında çalışmaya başlayabilir ve ön ısıtma ve bekleme modu olmadan çalışabilir.
UV LED lambası, yumuşak, katı, emici ve emici olmayan malzemeler gibi birçok temel malzemenin sertleştirilmesi için uygundur.
Daha fazla su soğutma UV LED soğutma sistemi, hava soğutma UV LED soğutma makinesi özelleştirebiliriz.
Daha fazla bilgi için satışlarımızla temasa geçmekten çekinmeyin.
RFQ
S1: Ürünleriniz etiket, ambalaj, tasarım özelleştirilebilir mi?
Cevap: Evet, bunları özelleştirme hizmeti sunuyoruz.
S2: Aylık üretim kapasiteniz nedir?
A: Fabrikamızın üretim kapasitesi ayda 10.000 set aydınlatma sistemidir.
S3: En az sipariş miktarınız nedir?
A: MOQ 2 set, ama aynı zamanda kaliteli müşteriler için örnek sipariş kabul.
S4: Kalite kontrolü için bir örnek alabilir miyim?
A: Evet, örnek sunuyoruz.
S5: teslimat süresi ne kadar?
A: Örnek siparişi için 3-5 gün. Toplu sipariş için 9-15 gün.
Başka ihtiyaçlarınız varsa, lütfen size en iyi çözümü sunmak için bizimle iletişime geçin.
Dikkatiniz için teşekkürler.
![]()
![]()