Ürün Detayları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: YM
Sertifika: High-tech Enterprise Certificate
Model numarası: UV Işık Modülü 8422
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı: müzakere etmek
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: karton
Teslim süresi: 7-10 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 100000
Ürün adı: |
UV Işık Modülü 8422 |
Güç: |
110W |
Modül Boyutu: |
84mm*22mm*2.0mm |
Aydınlık boyut: |
84mm*6.5mm |
Gerilim: |
71,5-82,5V |
Akım: |
1-1.5A |
Ürün adı: |
UV Işık Modülü 8422 |
Güç: |
110W |
Modül Boyutu: |
84mm*22mm*2.0mm |
Aydınlık boyut: |
84mm*6.5mm |
Gerilim: |
71,5-82,5V |
Akım: |
1-1.5A |
UV Işık Modülü 110W Doğrusal ışık kaynağı kürleme modülü Yüksek güçlü UV modülü
ŞartnameofUV Işık Modülü
| Ürün Adı | UV Işık Modülü 8422 |
| Güç | 110W |
| Renk | UV |
| Lamba boncuğu sayısı | 11 adet |
| Diyot tipi | 6565/6868 smd |
| Diyot Lens Malzemesi | Kuvars |
| Lens Görüş Açısı | 60 derece |
| Modül boyutu | 84mm*22mm*2.0mm |
| Aydınlık Boyut | 84mm*6.5mm |
| Dalga boyu | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Voltaj | 71.5-82.5V |
| Akım | 1-1.5A |
| Çip Malzemesi | Seoul,LG,Epileds |
| Kapsülleme süreci | Yüksek sıcaklık kuvars lens paket modülü |
| Modül malzemesi | 2.0mm Bakır alt tabaka |
| Ömrü (saat) | 20000 |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | Çeşitli UV baskı endüstrileri, boyama, UV mürekkepleri, UV yapıştırıcıları ve dokunmatik ekranlarda kullanılır. |
| Menşe Yeri | Shenzhen, Guangdong, Çin |
![]()
![]()
SSS
S1: Ürünlerinizin’etiketi, ambalajı, tasarımı özelleştirilebilir mi?
C: Evet, bu konuda özelleştirme hizmeti sunuyoruz.
S2: Aylık üretim kapasiteniz nedir?
C:Fabrika üretim kapasitemiz ayda 1.000 set UV kürleme sistemidir.
S3: Minimum sipariş miktarınız nedir?
C:Normalde MOQ 5 adet, ancak küçük numune siparişlerini de kabul ediyoruz.
S4: Kalite kontrolü için bir numune alabilir miyim?
C:Evet, numune sunuyoruz.
S5: Seri üretim için teslim süresi ne kadar?
C:Sipariş miktarına ve siparişi verdiğiniz mevsime bağlıdır. Genel olarak, MOQ'nun teslim süresi yaklaşık 5 ila 20 gündür.
Application ofUV LED Modülü
UV LED modülü esas olarak biyomedikal, sahteciliğe karşı tanımlama, arıtma (su, hava vb.) alanlarında, bilgisayar veri depolama ve UV yapıştırıcılarda kullanılır. Dahası, teknolojinin gelişmesiyle birlikte, orijinal teknolojiyi ve ürünleri değiştirmek için yeni uygulamalar ortaya çıkmaya devam edecektir. Ultraviyole LED'in geniş pazar uygulama beklentileri vardır. Örneğin, ultraviyole LED fototerapi cihazı gelecekte çok popüler bir tıbbi cihazdır, ancak teknoloji henüz emekleme aşamasındadır. uzun.
1. Reklam Baskısı
2. 3D baskı
3. Barkod baskısı
4. PCB kartı koruması
5. Lens UV tutkal yapıştırma
6. Dokunmatik ekran koruması
7. Mobilya Vernik Kurutma
8. Tıbbi cihaz
9. Hassas optik
Başka ihtiyaçlarınız varsa, size en iyi çözümü sunmak için lütfen bizimle iletişime geçin.