Ürün Detayları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: YM
Sertifika: High-tech Enterprise Certificate
Model numarası: YM-30050-500W UV Kürleme Sytem
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı: Pazarlık etmek
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: karton
Teslim süresi: 10-15 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 10000
Ürün adı: |
YM-30050-500W UV Kürleme Sytem |
Güç: |
500W |
Boyut: |
360*95*90mm |
Aydınlık boyut: |
300*50mm |
Soğutma şeması: |
SMEMA |
Diyot Tipi: |
3535 smd tipi |
Dalgaboyu: |
365nm,385nm,395nm,405nm |
Garanti: |
1 Yıl |
Ürün adı: |
YM-30050-500W UV Kürleme Sytem |
Güç: |
500W |
Boyut: |
360*95*90mm |
Aydınlık boyut: |
300*50mm |
Soğutma şeması: |
SMEMA |
Diyot Tipi: |
3535 smd tipi |
Dalgaboyu: |
365nm,385nm,395nm,405nm |
Garanti: |
1 Yıl |
YM-30050-500W UV Kürleme SistemiAvantajlar
1. Uzun ömür: Geleneksel cıva lamba kürleme makinelerine göre 10 kattan fazla, yaklaşık 15000 saat hizmet ömrü.
2. Soğuk ışık kaynağı: termal radyasyon yok, aydınlatılan nesnenin yüzey sıcaklığı artışı düşük, optik iletişim ve LCD üretiminde uzun süreli termal
hasar sorununu çözüyor.
3. Düşük ısı üretimi: cıva lamba baskı ekipmanlarındaki yüksek ısı üretimi sorununu çözebilir, bu da
işçilerin tolere etmesi zordur.
4. Anında yanar, ön ısıtmaya gerek kalmadan %100 güçte ultraviyole çıkışı sağlar.
5. Hizmet ömrü, açma ve kapama sayısından etkilenmez.
6. Yüksek enerji, kararlı ışık çıkışı, homojen aydınlatma etkisi ve iyileştirilmiş üretim verimliliği.
| Ürün | YM-30050-500W UV Kürleme Sistemi |
| Güç | 500W |
| Renk | UV |
| Diyot tipi | 3535 smd tipi |
| Boyut | 360mm*95mm*90mm |
| Aydınlatma Boyutu | 300mm*50mm |
| Lens Malzemesi | Yüksek sıcaklığa dayanıklı lens |
| Dalga boyu | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Soğutma şeması | Hava soğutma |
| Uygulama | Çeşitli baskı endüstrilerinde, boyamada ve yapıştırıcıda kullanılır. |
| Ömrü (saat) | 15000 |
| Garanti | 1 yıl |
| Menşe Yeri | Guangdong, Çin |
![]()
Bizim UV LED kürleme sistemlerimiz cam endüstrisi, dekorasyon endüstrisi, yapı malzemeleri endüstrisi,
mobilya endüstrisi vb. alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
Konika, Xaar, Ricoh gibi çeşitli mürekkep püskürtmeli püskürtücüler ve çeşitli yazıcılar için uygundur
düz yataklı yazıcı, rulo baskı makinesi, geniş formatlı yazıcı, mürekkep püskürtmeli, dijital yazıcı, döner baskı makinesi vb. dahil.
SSS
S1. Tüm UV LED kürleme sistemi neleri içerir?
Tüm UV LED kürleme sistemi, UV LED Kürleme Kontrol Cihazı ve UV LED Lambayı içerir.
S2. Hangi emisyon penceresine ihtiyacım var?
C2: Kürleme alanınıza bağlıdır. Veya bize alanınızı söyleyebilirsiniz, biz de size en iyi çözümümüzü öneririz.
S3. Dalga boyu nasıl seçilir?
C3: Normal dalga boylarımız 365nm, 385nm, 395nm ve 405nm'dir. Farklı uygulamalar farklı dalga boyları kullanır. Veya onaylamak için bize sorabilirsiniz.
S4: Sipariş nasıl verilir?
C4: Nakliye maliyetini ve indirim bilgilerini çevrimiçi kontrol edebilir ve doğrudan Alibaba'dan sipariş verebilirsiniz. Veya sipariş detayları için bizimle iletişime geçebilirsiniz, size dakikalar içinde geri döneceğiz.
S5. Ürünler için garanti ve kurulum hizmeti sunuyor musunuz?
C5: Evet, 15000 saat hizmet ve 1 yıl ücretsiz garanti sunuyoruz. Kurulum hizmeti sağlanabilir ancak ödenmesi gerekir
farklı ülkelere ve farklı sistemlere göre.
Başka ihtiyaçlarınız varsa, size en iyi çözümü sunmak için lütfen bizimle iletişime geçin.
Umi@ymleduv.com , Dikkat ettiğiniz için teşekkürler.