Ürün Detayları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: YM
Sertifika: High-tech Enterprise Certificate
Model numarası: YM-200W Hava soğutmalı UV LED lamba
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı: bir set
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: karton
Teslim süresi: günler
Ödeme koşulları: T/T, Banka Havalesi, Alibaba, Ekspres
Yetenek temini: Ayda 1000000 adet
Ürün Adı: |
YM-200W Hava soğutmalı UV LED lamba |
Güç: |
200W |
Boyut: |
90 mm * 45 mm * 124 mm |
Aydınlık Boyut: |
70mm*20mm |
Soğutma şeması: |
Hava soğutma |
Başvuru: |
Baskı, UV Kürleme |
Diyot tipi: |
Koçan |
Dalgaboyu: |
365/385/395/405 nm |
Garanti: |
1 Yıl |
Ürün Adı: |
YM-200W Hava soğutmalı UV LED lamba |
Güç: |
200W |
Boyut: |
90 mm * 45 mm * 124 mm |
Aydınlık Boyut: |
70mm*20mm |
Soğutma şeması: |
Hava soğutma |
Başvuru: |
Baskı, UV Kürleme |
Diyot tipi: |
Koçan |
Dalgaboyu: |
365/385/395/405 nm |
Garanti: |
1 Yıl |
YM-200W-7020UV Kürleme Sistemi Uygulaması
1.Soruşturma ve danışmanlık desteği
2. 24 saat çevrimiçi hizmetler
3.Uv led kürleme sistemi baskı efekti videosuna sahip makine sizin için mevcuttur
4. Fabrikamızı ziyaret etmenizi bekliyoruz.
5. Özelleştirilmiş üretim ve paketleme alabilirsiniz.
6,12 ay sorunsuz garanti ve çevrimiçi destek
7. Gönderdikten sonra, ürünleri alana kadar her iki günde bir ürünleri sizin için takip edeceğiz.
Malları aldığınızda test edin ve bana geri bildirimde bulunun. Sorunla ilgili herhangi bir sorunuz varsa,
bizimle iletişime geçin, sizin için çözümler sunalım.
| Öğe | YM-200W-7020 UV Kürleme Sistemi |
| Güç | 200W |
| Renk | UV |
| Diyot tipi | koçanı |
| Boyut | 90mm*45mm*124mm |
| Aydınlık Boyut | 70mm*20mm |
| Mercek Malzemesi | Yüksek sıcaklığa dayanıklı lens |
| Dalgaboyu | 365/385/395/405 nm |
| Soğutma şeması | Hava soğutma |
| Başvuru | Çeşitli baskı endüstrilerinde, boyamada ve yapıştırıcıda uygulayın. |
| Ömrü (saat) | 20000 saat |
| Garanti | 1 yıl |
| Menşe Yeri | Guangdong, Çin |
![]()
BizimUV LED kürleme sistemlericam endüstrisinde, dekorasyon endüstrisinde, yapı malzemeleri endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
mobilya endüstrisi vb.
Konika, Xaar, Ricoh gibi mürekkep püskürtmeli püskürtme makinelerinin çeşitleri ve yazıcı çeşitleri için uygundur.
düz yataklı yazıcı, rulodan ruloya yazıcı, geniş format yazıcı, mürekkep püskürtmeli, dijital yazıcı, döner pres vb. dahil.
SSS
Q1. Soğutma yolu nedir?
C: Hava soğutma.
Q2. UV LED'in ömrü ne kadardır?
C: LED çipinin ömrü teoride 20.000 saattir. Kullanım sırasında dikkat edilirse genellikle 3-5 yıl kullanılabilir.
S3. Garanti nedir?
C: Tüm ürünler bir yıl garanti verebilir, garanti kapsamında herhangi bir parça hasar görürse parçaları ücretsiz olarak temin edebiliriz,
ancak UV LED lambayı ve güç kaynağını veya su soğutucuyu geri göndermeniz gerekiyor, diğer parçaların geri gönderilmesine gerek yok.
S4. Ürünü özelleştirebilir miyiz?
C: Evet! Ürünleri ihtiyaçlarınıza göre üretebiliriz
S5. Siparişler için genel ödeme koşullarınız nedir?
A:DIŞ TİCARET PLATFORMU. T/T, PAYPAL, WESTERN UNION, BANKA TRANSFERİ VİZESİ/MASTERCARD vb.
Daha fazla ödeme koşulları sağlanabilir.
Başka ihtiyaçlarınız varsa, size en iyi çözümü sunabilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin.
Umi@ymleduv.com ,,İlginiz için teşekkür ederiz.