Ürün Detayları
Menşe yeri: ÇİN
Marka adı: YM
Sertifika: High-tech Enterprise Certificate
Model numarası: YM-K36-5050-100W Hava Soğutmalı UV Kür Lambası
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı: Müzakere etmek
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: Karton
Teslim süresi: 10-15 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 10000
Ürün adı: |
YM-K36-5050-100W Hava Soğutmalı UV Kür Lambası |
Güç: |
100W |
Boyut: |
83*83*90mm |
Aydınlık boyut: |
50*50mm |
Soğutma şeması: |
SMEMA |
Diyot Tipi: |
3535 smd tipi |
Dalgaboyu: |
365nm,385nm,395nm,405nm |
Garanti: |
1 Yıl |
Ürün adı: |
YM-K36-5050-100W Hava Soğutmalı UV Kür Lambası |
Güç: |
100W |
Boyut: |
83*83*90mm |
Aydınlık boyut: |
50*50mm |
Soğutma şeması: |
SMEMA |
Diyot Tipi: |
3535 smd tipi |
Dalgaboyu: |
365nm,385nm,395nm,405nm |
Garanti: |
1 Yıl |
YM-5050-100W UV Tüzeleme SistemiAvantajlar
1Istikrarlı çıkış, yüksek tekdüzelik.
2Anında aydınlatılır, 100 güç ultraviyole çıkışına ulaşır.
3Servis ömrü açma ve kapanma saatlerinin sayısına bağlı değildir.
4Yüksek enerji, istikrarlı ışık çıkışı, eşit aydınlatma etkisi ve iyileştirilmiş üretim verimliliği.
520mm ile 1500mm arasında değişen uzunluklarda özelleştirilebilir etkili radyasyon alanı.
6Anında aydınlatılır, 100 güç ultraviyole çıkışına ulaşır.
7Servis ömrü açma ve kapanma saatlerinin sayısına bağlı değildir.
8Yüksek enerji, istikrarlı ışık çıkışı, eşit aydınlatma etkisi ve iyileştirilmiş üretim verimliliği.
| Ürün | YM-5050-100W UV Tüzeleme Sistemi |
| Güç | 100W |
| Renk | UV |
| Diyot tipi | 3535 SMD tipi |
| Boyut | 83mm*83mm*90mm |
| Parlaklık Boyutu | 50mm*50mm |
| Lens malzemesi | Yüksek sıcaklığa dayanıklı lEn iyi |
| Dalga boyu | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Soğutma sistemi | Hava soğutması |
| Uygulama | Çeşitli baskı endüstrilerinde, boya ve yapıştırıcıda uygulanır. |
| Yaşam süresi (saat) | 15000 |
| Garanti | 1 yıl |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
![]()
BizimUV LED sertleştirme sistemleriCam endüstrisinde, dekorasyon endüstrisinde, inşaat malzemeleri endüstrisinde yaygın olarak kullanılırlar.
Mobilya endüstrisi vb.
Konika, Xaar, Ricoh gibi mürekkep püskürtücüleri ve baskı makineleri için uygundur.
Flatbed yazıcı, roll to roll yazıcı, geniş formatlı yazıcı, mürekkep püskürtücüsü, dijital yazıcı, rotary baskı vb.
Sık Sorulan Sorular
Q1Kargoyu nasıl teslim edeceğiz?
A1: Genel olarak, ürünleri DHL, UPS, FEDEX Express vb. ile gönderebiliriz.
Deniz yoluyla göndermeyi öneririz.
Q2- Ne tür bir yayımlama penceresine ihtiyacım var?
A2:Süretme alanınıza bağlı.Ya da bize alanınızı söyleyebilirsiniz ve size en iyi çözümümüzü önereceğiz.
Q3Dalga boyunu nasıl seçebilirim?
A3: Normal dalga boyumuz 365nm, 385nm, 395nm ve 405nm. Farklı uygulama farklı dalga boyunu kullanacaktır. Veya onaylamak için bize sorabilirsiniz.
En az sipariş miktarı?
A4: Özel UV lambalar genellikle test için ilk önce 1-5 parça. Diğer ürünlerin MOQ'su 1 set/birimdir.
Q5Satış sonrası servis ne olacak?
A5: YM yedek parçalar ve 24 saat çevrimiçi ve video teknik destek sağlar.
Başka ihtiyaçlarınız varsa, lütfen size en iyi çözümü sunmak için bizimle iletişime geçin.
Umi@ymleduv.com Dikkatiniz için teşekkürler.