Ürün Detayları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: YM
Sertifika: High-tech Enterprise Certificate
Model numarası: UV Kürleme Sytem 2000W
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı: Müzakere etmek
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: Karton
Teslim süresi: 10-15 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 10000
Ürün adı: |
UV Kürleme Sytem 2000W |
Güç: |
2000W |
Boyut: |
330*330*128mm |
Aydınlık boyut: |
300*300MM |
Soğutma şeması: |
SMEMA |
Diyot Tipi: |
3535 smd tipi |
Dalgaboyu: |
365nm,385nm,395nm,405nm |
Garanti: |
1 Yıl |
Ürün adı: |
UV Kürleme Sytem 2000W |
Güç: |
2000W |
Boyut: |
330*330*128mm |
Aydınlık boyut: |
300*300MM |
Soğutma şeması: |
SMEMA |
Diyot Tipi: |
3535 smd tipi |
Dalgaboyu: |
365nm,385nm,395nm,405nm |
Garanti: |
1 Yıl |
Avantajlar
1. Sorgulama ve danışmanlık desteği
2. 24 saat çevrimiçi hizmetler
3. UV LED kürleme sistemli makinenin baskı efekti videosu sizin için mevcuttur
4. Fabrikamızı ziyaret etmeniz sıcak bir şekilde karşılanır.
5. Özelleştirilmiş üretim ve paketleme alabilirsiniz.
7: Cıva yok, Ozon yok, çevre dostu
8: Soğuk ışık kaynağı, düşük sıcaklık
| Ürün | UV Kürleme Sistemi 2000W |
| Güç | 2000W |
| Renk | UV |
| Diyot tipi | 3535 smd tipi |
| Boyut | 330mm*330mm*128mm |
| Işıklı Boyut | 300mm*300mm |
| Lens Malzemesi | Yüksek sıcaklığa dayanıklı lens |
| Dalga boyu | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Soğutma şeması | Hava soğutma |
| Uygulama | Çeşitli baskı endüstrilerinde, boyamada ve yapıştırıcıda kullanılır. |
| Ömür (saat) | 20000 |
| Garanti | 1 yıl |
| Menşe Yeri | Guangdong, Çin |
![]()
Bizim UV LED kürleme sistemlerimiz cam endüstrisi, dekorasyon endüstrisi, yapı malzemeleri endüstrisi,
mobilya endüstrisi vb. alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
Konika, Xaar, Ricoh gibi çeşitli mürekkep püskürtmeli püskürtücüler ve çeşitli yazıcılar için uygundur
düz yataklı yazıcı, rulo baskı makinesi, geniş formatlı yazıcı, mürekkep püskürtmeli, dijital yazıcı, döner baskı makinesi vb. dahil.
SSS
S1. Tüm ürünler özelleştirilebilir mi?
C: Biz UV lamba, UV aksesuarları üreten fabrikayız. Tüm ürünlerimiz sağladığınız detaylara göre yapılabilir.
S2.Hangi emisyon penceresine ihtiyacım var?
C2:Kürleme alanınıza bağlıdır. Veya bize alanınızı söyleyebilirsiniz ve size en iyi çözümümüzü önereceğiz.
S3. Dalga boyu nasıl seçilir?
C3: Normal dalga boylarımız 365nm, 385nm, 395nm ve 405nm'dir. Farklı uygulamalar farklı dalga boyları kullanacaktır.
Veya teyit etmek için bize sorabilirsiniz.
S4: Sipariş nasıl verilir?
C4: Nakliye maliyetini ve indirim bilgilerini çevrimiçi olarak kontrol edebilir ve doğrudan sipariş verebilirsiniz Ticaret platformu.
Veya sipariş detayları için bizimle iletişime geçebilirsiniz, size dakikalar içinde geri döneceğiz.
S5: Siparişler için olağan ödeme koşullarınız nelerdir?
C5:T/T, D/P D/A, Kredi kartı, PayPal. Birden fazla ödeme yöntemini kabul ediyoruz.
Başka ihtiyaçlarınız varsa, size en iyi çözümü sunmak için lütfen bizimle iletişime geçin.
Umi@ymleduv.com , Dikkat ettiğiniz için teşekkürler.