Ürün Detayları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: YM
Sertifika: High-tech Enterprise Certificate
Model numarası: UV LED COB Modülü 160W-7027
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı: müzakere etmek
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: karton
Teslim süresi: 7-10 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 100000
Ürün adı: |
YM-160W-7027 |
Güç: |
160W Yüksek Güç modülü |
Gerilim: |
20.4-22.8V |
Akım: |
4.5-6.3A |
Tip: |
UV LED |
Renk yayan: |
UV |
Ürün adı: |
YM-160W-7027 |
Güç: |
160W Yüksek Güç modülü |
Gerilim: |
20.4-22.8V |
Akım: |
4.5-6.3A |
Tip: |
UV LED |
Renk yayan: |
UV |
Avantajlar - Ne? UV LED COB Modülü 160W-7027 :
Spesifikasyon- Ne?UV LED COB modülü:
| Ürün Adı | UV LED COB Modülü 7027 |
| Güç | 160W |
| Renk | UV |
| Lamba boncuk sayısı | 54 adet |
| Diyot tipi | COB smd |
| Diyot lens malzemesi | Kuvars |
| Lens'in Görme açısı | 120 derece. |
| Modül boyutu | 70mm*27mm |
| Dalga boyu | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Voltaj | 20.4-22.8V |
| Mevcut | 4.5-6.3A |
| Çip malzemesi | Epiledler |
| Kapsülasyon süreci | Yüksek sıcaklıklı kuvars lens paketi COB Modülü |
| Modül malzemesi | 2.5mm COB Bakır altyapı |
| Yaşam süresi (saat) | 20000-30000 |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | Çeşitli UV baskı endüstrilerinde, boya, |
| Doğum yeri | Shenzhen, Guangdong, Çin |
AÇeviri of COBUV LED Modülü
COB UV LED modülü esas olarak biyomedikal, sahtelik karşıtı tanımlama, arıtma (su, hava vb.) alanlarında, bilgisayar veri depolama alanlarında kullanılır.Yeni uygulamalar, orijinal teknoloji ve ürünlerin yerini almaya devam edecektir.Ultraviyole LED'lerin geniş pazar uygulama umutları vardır. Örneğin, ultraviyole LED fototerapi aracı gelecekte çok popüler bir tıbbi cihazdır.Ama teknoloji hala bebeklik aşamasındadır.. uzun.
Sık Sorulan Sorular
Tüm ürünler özelleştirilebilir mi?
A:- Evet.Tüm ürünlerimiz, verdiğiniz detaylarla yapılabilir.
Ürünün dış ambalajı nedir?
A: karton veya ahşap ambalaj.
İşleme döngüsü?
A: Bazı ürünlerimiz stokta.5-12Günler kaldı.
S4: Garanti nedir?
Bir tane.Bir yıllık garanti.
Tüm ürünler gönderilmeden önce test edilecektir.
S5: UV LED sertleştirme sistemine logomu yazdırmak uygun mu?
Evet, lütfen yapımdan önce resmi olarak bize bildirin.
![]()
Başka ihtiyaçlarınız varsa, lütfen size en iyi çözümü sunmak için bizimle iletişime geçin.