Ürün Detayları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: YM
Sertifika: High-tech Enterprise Certificate
Model numarası: UV LED COB Modülü 5256-2
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı: 2 adet
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: Karton
Teslim süresi: 7-10 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 100000
Ürün adı: |
COB UV LED Modülü 5256-2 |
Güç: |
180W |
Modül Boyutu: |
56*52MM |
Aydınlık boyut: |
25MM*25MM |
Gerilim: |
34-38V |
Akım: |
3-4.2A |
Ürün adı: |
COB UV LED Modülü 5256-2 |
Güç: |
180W |
Modül Boyutu: |
56*52MM |
Aydınlık boyut: |
25MM*25MM |
Gerilim: |
34-38V |
Akım: |
3-4.2A |
180W COB UV LED Modülü COB Entegre Modül UV Tutkal Kür Lambası 365nm 395nm
COB UV LED Modülü Ürün Açıklaması
| Ürün Adı | COB UV LED Modülü 5256-2 |
| Güç | 180W |
| Renk | UV |
| Lamba boncuğu sayısı | 60 adet |
| Diyot tipi | COB smd |
| Diyot Lens Malzemesi | kuvars |
| Lensin Görüş Açısı | 180 düzlem |
| Modül boyutu | 56*52mm |
| Aydınlatma Boyutu | 25*25mm |
| Dalga boyu | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Voltaj | 34-38V |
| Akım | 3-4.2A |
| Çip Malzemesi | Epileds |
| Paketleme işlemi | Yüksek sıcaklık kuvars lens paket lamba |
| Modül malzemesi | COB Bakır alt tabaka |
| Ömrü (saat) | 20000 |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | Çeşitli UV baskı endüstrilerinde, boyamada uygulanır, |
| Menşe Yeri | Shenzhen, Guangdong, Çin |
SSS
S1: Numune siparişini kabul edebilir misiniz?
Evet, yapabiliriz. Kaliteyi test etmek ve kontrol etmek için numune siparişini memnuniyetle karşılıyoruz.
S2: Logomu üzerine koyabilir miyim?
Elbette. MOQ'umuza ulaştığınızda logo gereksinimlerinize göre yapılabilir.
S3: Paketlemeniz nedir?
Renkli kutumuz ve kartonumuz var. İhtiyacınız olursa özelleştirmeye hoş geldiniz.
S4: Teslim süreniz nedir?
Stoktaki numune siparişleri için 3-7 gün. Seri üretim için 25-30 gün.
S5: Fiyatlandırma şartlarınız nelerdir?
FOB, CIF, CFR, EXW mevcuttur.
AUV LED Modülünün uygulamasıof
UV LED Modülü
![]()
UV LED Modülleri ağırlıklı olarak baskı kürleme, sahteciliğe karşı tanımlama, arıtma (su, hava vb.) alanlarında, bilgisayar veri depolama ve UV yazıcılarda kullanılır. Ayrıca, teknolojinin gelişmesiyle birlikte, orijinal teknolojinin ve ürünlerin yerini alacak yeni uygulamalar ortaya çıkmaya devam edecektir. Ultraviyole LED'ler geniş pazar uygulama beklentilerine sahiptir.
Başka ihtiyaçlarınız varsa, size en iyi çözümü sunmak için lütfen bizimle iletişime geçin.Umi@ymleduv.com