Ürün Detayları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: YM
Sertifika: High-tech Enterprise Certificate
Model numarası: 400W UV Sıfırlama Lampası
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı: müzakere etmek
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: karton
Teslim süresi: 10-15 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 10000
Tip: |
UV kürleme lambası |
Güç: |
metal rengi |
Boyut: |
230mm*120mm*50mm |
Aydınlık boyut: |
170mm*95mm |
Kürleşme Süresi: |
2-3s |
Soğutma modu: |
Su Soğutma |
Dalgaboyu: |
365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
Başvuru: |
Baskı, Kaplama, UV mürekkep |
Kapsülleme işlemi: |
Yüksek sıcaklık kuvars lens paketi |
Renk yayan: |
UV |
Gerilim: |
110v-220v |
Kontrol modu: |
Manuel, otomatik |
Özellik: |
Kaliteli su soğutma sistemi |
Diyot Tipi: |
3535 smd tipi |
Kürlenme Hızı: |
2-3 sn/zaman |
Işık kaynağı: |
UV LED |
Tip: |
UV kürleme lambası |
Güç: |
metal rengi |
Boyut: |
230mm*120mm*50mm |
Aydınlık boyut: |
170mm*95mm |
Kürleşme Süresi: |
2-3s |
Soğutma modu: |
Su Soğutma |
Dalgaboyu: |
365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
Başvuru: |
Baskı, Kaplama, UV mürekkep |
Kapsülleme işlemi: |
Yüksek sıcaklık kuvars lens paketi |
Renk yayan: |
UV |
Gerilim: |
110v-220v |
Kontrol modu: |
Manuel, otomatik |
Özellik: |
Kaliteli su soğutma sistemi |
Diyot Tipi: |
3535 smd tipi |
Kürlenme Hızı: |
2-3 sn/zaman |
Işık kaynağı: |
UV LED |
Ultraviyole kürleme teknolojisinin avantajları
UV LED Kürleme Sistemi Özellikleri
| Ürün | UV LED Kürleme Sistemi 400W baskı için |
| Güç | 400W |
| Renk | UV |
| Diyot tipi | 3535 smd tipi |
| Boyut | 230mm*120mm*50mm |
| Işıklı Boyut | 170mm*95mm |
| Çip Malzemesi | LG,Seoul,Epileds |
| Dalga boyu | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Soğutma şeması | Su soğutmalı |
| Uygulama | Çeşitli baskı endüstrilerinde, boyamada ve yapıştırıcıda kullanılır. |
| isteğe bağlı | Tek lamba, lamba + güç kaynağı, lamba + güç kaynağı + su deposu |
| Ömrü (saat) | 20000 saat |
| Garanti | 1 yıl |
| Menşe Yeri | Shenzhen, Guangdong, Çin |
Aygunluk
UV lambaları baskı, plastik, ahşap, ayakkabı, cam, el sanatları parlatma, boyama ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
1. Spreyleme açısından: sıradan telefon kılıfı spreyi, kozmetik kutusu spreyi, MP3 küçük ev aletleri kabukları ve diğer malzemelerin plastik spreyi
2. Baskı: Serigrafi, ofset baskı, 5 renkli baskı vb. UV mürekkebini kurutmak için UV kürleme lambaları kullanılır.
3. Ayakkabı endüstrisinde, ayakkabının tabanındaki malzemenin üzerine ultraviyole radyasyon uygulanarak kimyasal bir reaksiyon meydana getirilmesi ve yapıştırıcı ile taban ve üst kısım arasında iyi bir uyum sağlanmasıdır.
SSS
S1. Tüm UV LED kürleme sistemi neleri içerir?
C:Tüm UV LED kürleme sistemi UV LED Kürleme Kontrol Cihazı + UV LED Lamba başlığını içerir.
S2. Ürünün dış ambalajı nedir?
C: Malların müşterilere güvenli bir şekilde teslim edilmesini sağlamak için çok güçlü ihracat özel karton ambalaj ve ahşap kutu ambalaj kullanıyoruz.
S3.UV LED kürleme sistemi için bir sipariş nasıl verilir?
C:Öncelikle gereksinimlerinizi veya uygulamanızı bize bildirin. İkinci olarak gereksinimlerinize veya önerilerimize göre fiyat teklifi veriyoruz.
Üçüncü olarak müşteri numuneleri onaylar ve resmi sipariş için depozito yatırır. Dördüncü olarak üretimi düzenleriz.
S4.UV LED kürleme sistemine logomu yazdırmak uygun mu?
C:Evet. Lütfen üretimimizden önce bizi resmi olarak bilgilendirin ve numunemize dayanarak tasarımı önceden onaylayın.
S5.Ürünler için garanti ve kurulum hizmeti sunuyor musunuz?
C:Evet, satış sonrası hizmet ve bir yıl garanti sunuyoruz. Kurulum hizmeti sağlanabilir ancak ödenmesi gerekir
farklı ülke ve farklı sisteme göre.
Başka ihtiyaçlarınız varsa, size en iyi çözümü sunmak için lütfen bizimle iletişime geçin.
Dikkatiniz için teşekkür ederiz.
![]()