Ürün Detayları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: YM
Sertifika: High-tech Enterprise Certificate
Model numarası: 360W UV Kürleme Lambası
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı: müzakere etmek
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: karton
Teslim süresi: 10-15 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 10000
Tip: |
UV kürleme lambası |
Güç: |
360W |
Boyut: |
140mm*50mm*24mm |
Aydınlık boyut: |
120mm*20mm |
Kürleşme Süresi: |
2-3s |
Dalgaboyu: |
365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
Soğutma modu: |
Su Soğutma |
Başvuru: |
Baskı, Kaplama, UV mürekkep |
Kapsülleme işlemi: |
Yüksek sıcaklık kuvars lens paketi |
Renk yayan: |
UV |
Gerilim: |
110v-220v |
Kontrol modu: |
Manuel, otomatik |
Özellik: |
Kaliteli su soğutma sistemi |
Diyot Tipi: |
3535 smd tipi |
Kürlenme Hızı: |
2-3 sn/zaman |
Işık kaynağı: |
UV LED |
Tip: |
UV kürleme lambası |
Güç: |
360W |
Boyut: |
140mm*50mm*24mm |
Aydınlık boyut: |
120mm*20mm |
Kürleşme Süresi: |
2-3s |
Dalgaboyu: |
365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
Soğutma modu: |
Su Soğutma |
Başvuru: |
Baskı, Kaplama, UV mürekkep |
Kapsülleme işlemi: |
Yüksek sıcaklık kuvars lens paketi |
Renk yayan: |
UV |
Gerilim: |
110v-220v |
Kontrol modu: |
Manuel, otomatik |
Özellik: |
Kaliteli su soğutma sistemi |
Diyot Tipi: |
3535 smd tipi |
Kürlenme Hızı: |
2-3 sn/zaman |
Işık kaynağı: |
UV LED |
UV Kür Sistemi Özellikler
1. Yüksek ışık yoğunluğu;
2. Yazıcı hızına göre otomatik ışık yoğunluğu ayarı;
3. Işık yoğunluğu ayarlanabilir ve görüntülenebilir;
4. Farklı baskı boyutlarına göre ışık kısmen veya tamamen açılıp kapatılabilir;
5. Sıcaklık göstergesi ve aşırı sıcaklık kontrolü;
6. Tekil UV lambası bağımsız olarak kontrol edilebilir;
7. Kısa devre durumunda uyarı;
8. Ürünlerin iyi çalışmasını sağlayan aşırı sıcaklık alarmı
UV LED Kür Sistemi Özellikleri
| Ürün | UV LED Kür Sistemi 360W baskı için |
| Güç | 360W |
| Renk | UV |
| Diyot tipi | 3535 smd tipi |
| Boyut | 140mm*50mm*24mm |
| Işıklı Boyut | 120mm*20mm |
| Çip Malzemesi | LG, Seoul, Epileds |
| Dalga boyu | 365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
| Soğutma şeması | Su soğutmalı |
| Uygulama | Çeşitli baskı endüstrilerinde, boyama ve yapıştırıcı uygulamalarında kullanılır. |
| isteğe bağlı | Tekil lamba, lamba + güç kaynağı, lamba + güç kaynağı + su deposu |
| Ömrü (saat) | 10000 saat |
| Garanti | 1 yıl |
| Menşe Yeri | Shenzhen, Guangdong, Çin |
Applikasyon
UV LED kür sistemlerimiz cam endüstrisi, dekorasyon endüstrisi, yapı malzemeleri endüstrisi, mobilya endüstrisi vb. alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
Konika, Xaar, Ricoh gibi çeşitli mürekkep püskürtmeli yazıcı markaları ve düz yataklı yazıcı, rulo baskı makinesi, geniş formatlı yazıcı, mürekkep püskürtmeli, dijital yazıcı, döner baskı makinesi vb. dahil olmak üzere çeşitli yazıcılar için uygundur.
Teklif Talebi
S
1
Umi@ymleduv.comC1: Genellikle ürünleri DHL, UPS, FEDEX ekspres vb. ile gönderebiliriz. Büyük ağırlık ve değerli ürünler için deniz yoluyla göndermeyi öneririz.S
2
. Hangi yayıcı pencereye ihtiyacım var?
Umi@ymleduv.comS3. Numune politikanız nedir?C: Hazır parçalar stokta varsa numuneyi tedarik edebiliriz, ancak müşterilerin numune maliyetini ve kurye maliyetini ödemesi gerekir.
S4. Teslimattan önce tüm mallarınızı test ediyor musunuz?
C: Evet, teslimattan önce %100 test yapıyoruz
S
5
: Satış sonrası hizmet hakkında ne düşünüyorsunuz?
C5: YM, değişim için yedek parça ve 24 saat çevrimiçi ve video teknik destek sağlar. Başka ihtiyaçlarınız varsa, size en iyi çözümü sunmak için lütfen bizimle iletişime geçin.
Umi@ymleduv.com , Dikkat ettiğiniz için teşekkür ederiz.