Ürün Detayları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: YM
Sertifika: High-tech Enterprise Certificate
Model numarası: UV lnk Kürleme Lambası 180W
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı: müzakere etmek
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: Karton
Teslim süresi: 10-15 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 10000
Güç: |
180W |
Boyut: |
121*41*22MM |
Aydınlık boyut: |
45*20mm *2 |
Soğutma şeması: |
Su Soğutma |
Başvuru: |
baskı endüstrileri, boya, mürekkep ve yapıştırıcı |
Ömrü (saat): |
20000 saat |
Güç: |
180W |
Boyut: |
121*41*22MM |
Aydınlık boyut: |
45*20mm *2 |
Soğutma şeması: |
Su Soğutma |
Başvuru: |
baskı endüstrileri, boya, mürekkep ve yapıştırıcı |
Ömrü (saat): |
20000 saat |
UV Mürekkep Kürleme Lambası Ürün Açıklaması
| Ürün | UV Mürekkep Kürleme Lambası 180W |
| Güç | 180W |
| Renk | UV |
| Diyot tipi | 3535 smd tipi |
| Boyut | 121*41*22MM |
| Aydınlatma Boyutu | 45*20mm *2 |
| Çip Malzemesi | LG,Seoul,Epileds |
| Dalga boyu | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Soğutma şeması | Su soğutma |
| Uygulama | Çeşitli baskı endüstrilerinde, boyamada ve yapıştırıcıda kullanılır. |
| isteğe bağlı | Tek lamba, lamba + güç kaynağı, lamba + güç kaynağı + su deposu |
| Ömrü (saat) | 20000 saat |
| Garanti | 1 yıl |
| Menşe Yeri | Shenzhen, Guangdong, Çin |
S1: Kendi fabrikanız var mı?
A1: Evet! Shenzhen'de kendi fabrikamız var. Sekiz yıldır UV LED ürünleri üretiyoruz.
S2: OEM, ODM hizmetini destekliyor musunuz?
A2: Evet! Özelleştirme için OEM / ODM hizmetini destekliyoruz.
S3: Ana ürünleriniz nelerdir?
A3: UV LED Lamba Boncuğu; UV LED Modülü; UV LED Tek Işık.vb.
S4: LED ışık siparişi için herhangi bir MOQ limitiniz var mı?
A4: Hayır! Bir adet de kabul edilebilir.
S5: Siparişler için olağan ödeme koşullarınız nelerdir?
A5: T/T, D/P D/A, MoneyGram, PayPal. Birden fazla ödeme yöntemini kabul ediyoruz.
Applikasyon LED UV Mürekkep Kürleme Lambası
UV LED Mürekkep Kürleme Lambaları, baskı kürleme, sahteciliğe karşı tanımlama, arıtma (su, hava vb.) alanlarında, bilgisayar veri depolama ve UV yapıştırıcılarda yaygın olarak kullanılır. Dahası, teknolojinin gelişmesiyle birlikte, orijinal teknolojinin ve ürünlerin yerini alacak yeni uygulamalar ortaya çıkmaya devam edecektir. Ultraviyole LED'ler geniş pazar uygulama beklentilerine sahiptir.
![]()
![]()
![]()
Başka ihtiyaçlarınız varsa, size en iyi çözümü sunmak için lütfen bizimle iletişime geçin.