Ürün Detayları
Menşe yeri: ÇİN
Marka adı: YM
Sertifika: High-tech Enterprise Certificate
Model numarası: UV LED Kürleme Lambası 2240W
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı: pazarlık yap
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: karton
Teslim süresi: 10-15 İş günü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 10000
Ürün adı: |
UV LED Kür Lambası 2240W |
Güç: |
2240W |
Boyut: |
500*83MM |
Aydınlık boyut: |
450*50mm |
Soğutma şeması: |
Hava soğutmalı |
Dalgaboyu: |
365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
Renk: |
UVA LED Lamba |
Garanti: |
2 Yıl |
Ürün adı: |
UV LED Kür Lambası 2240W |
Güç: |
2240W |
Boyut: |
500*83MM |
Aydınlık boyut: |
450*50mm |
Soğutma şeması: |
Hava soğutmalı |
Dalgaboyu: |
365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
Renk: |
UVA LED Lamba |
Garanti: |
2 Yıl |
UV LED Düzeltme Lambası 2240WLED UV su soğutma UV soğutma ekipmanları
UV LED Düzeltme Lampu Ürün Tanımı
| Ürün | UV LED Düzeltme Lambası 2240W |
| Güç | 2240W |
| Renk | UV |
| Lamba boncuk sayısı | 224 adet |
| Diyot tipi | 6565 SMD tipi |
| Boyut | 500*83MM |
| Parlaklık Boyutu | 450*50mm |
| Çip malzemesi | LG,Seul,Epileds |
| Dalga boyu | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Soğutma sistemi | Su soğutma |
| Uygulama | Çeşitli baskı endüstrilerinde, boya ve yapıştırıcıda uygulanır. |
| İsteğe bağlı | Tek lamba, lamba + güç kaynağı, lamba + güç kaynağı + su tankı |
| Yaşam süresi (saat) | 20000-30000saatler |
| Garanti | 1 yıl |
| Doğum yeri | Shenzhen, Guangdong, Çin |
Q1Tüm UV LED sertleştirme sistemi neyi içerir?
A:Tüm UV LED kurulama sistemi UV LED Kurulama Denetleyicisi + UV LED lamba başı dahil.
Q2Kendi PLC ve elektrik dolabımı kullanabilir miyim?
A:UV LED sürücümüz RS485 iletişimini sağlıyor.
Q3UV LED kurulama sistemi için sipariş nasıl verilir?
A:Öncelikle gereksinimlerinizi veya uygulamanızı bize bildirin. İkincisi gereksinimlerinize veya önerilerimize göre alıntı yapıyoruz.
Üçüncüsü müşteri numuneleri onaylar ve resmi sipariş için para yatırır.
UV LED sertleştirme sistemine logomu yazdırmamın bir sakıncası var mı?
A:Evet. Lütfen üretimimizden önce resmi olarak bize bildirin ve ilk olarak tasarımımızı numuneye göre onaylayın.
Q5Ürünler için garanti ve montaj hizmeti sunar mısınız?
A:Evet, 15000HRS servis ve 1 yıllık ücretsiz garanti sunuyoruz.
Başka ihtiyaçlarınız varsa, lütfen size en iyi çözümü sunmak için bizimle iletişime geçin.