Ürün Detayları
Menşe yeri: ÇİN
Marka adı: YM
Sertifika: High-tech Enterprise Certificate
Model numarası: İmitasyon Lümen SMD Chip-S-B20mm
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı: 10
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: karton
Teslim süresi: 7-10 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 100000
Ürün adı: |
Taklit Lümen SMD Chip-S-B20mm |
Güç: |
3W |
Mercek Malzemesi: |
silikon lens |
Gerilim: |
3.4V-3.6V |
Akım: |
0.5-0.7A |
Lensin açısını görüntüle: |
60, 140 derece |
LED çipleri: |
Seul, LG, Epileds |
Dalgaboyu: |
365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
Renk yayan: |
UVA LED |
Ömrü (saat): |
20000 saat |
Ürün adı: |
Taklit Lümen SMD Chip-S-B20mm |
Güç: |
3W |
Mercek Malzemesi: |
silikon lens |
Gerilim: |
3.4V-3.6V |
Akım: |
0.5-0.7A |
Lensin açısını görüntüle: |
60, 140 derece |
LED çipleri: |
Seul, LG, Epileds |
Dalgaboyu: |
365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
Renk yayan: |
UVA LED |
Ömrü (saat): |
20000 saat |
UV LED SMD 3W UV LED ışığı Taklit Lumen 20mm Alüminyum plaka ultraviyole lamba
| Ürün | Taklit Lumen SMD Çip-S-B20mm |
| Güç | 3W |
| Renk üreten | UV |
| Diyot tipi | Taklit Lumensmd |
| Diyot lens malzemesi | Silikon lens |
| Lens'in Görme açısı | 60, 140 derece |
| Dalga boyu | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Voltaj | 3.4V-3.6V |
| Mevcut | 0.5A-0.7A |
| Çip malzemesi | Seul, LG, Epileds. |
| Kaynak sıcaklığı | ≤220 derece |
| Yaşam süresi (saat) | 20000 |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | Çeşitli UV baskı endüstrilerinde, boya, UV mürekkep ve UV yapıştırıcıda uygulanır. |
| Doğum yeri | Shenzhen, Guangdong, Çin |
![]()
Neden Bizi Seçersiniz?
1) İyi fiyat
Fabrika doğrudan satış fiyatlarını sağlayabilir ve size en büyük indirimleri yapabiliriz.
2) Kalite güvencesi
Kendi araştırma ve geliştirme ekibimiz var ve her ürün sevkiyattan önce profesyonelce test edilmiştir, lütfen bize güvenin.
3) Kişiselleştirme seçenekleri
İhtiyaçlarınıza göre özel ürünler sağlıyoruz.
4) Satış sonrası müşteri desteği
Müşterilere sizin için tüm sorunları çözmek için iyi eğitimli müşteri hizmetleri personeli sağlıyoruz.
Sıkça Sorulan Sorular
Şirketiniz bir üretici veya dağıtımcı mı?
A. Biz Shenzhen merkezli bir üretim şirketiyiz. Son 7 yıldır UV LED ürünleri üretiyoruz ve geliştiriyoruz.
S2: Ürünü özelleştirebilir miyiz?
A. Evet! Gereksinimlerinize veya teknik çizimlerinize göre üretebiliriz.
Ana ürünleriniz nelerdir?
A. UV LED lamba boncuk; UV LED modülü; UV LED tek ışık.
LED ışık siparişi için herhangi bir MOQ sınırınız var mı?
Hayır, bir tane de kabul edilebilir.
Ödeme nasıl yapılır?
A.T/T, D/P D/A, Kredi kartı, PayPal. Çoklu ödeme yöntemlerini kabul ediyoruz.
Nakliye için ne kadar zaman gerekiyor?
A. Normalde 3-7 gün, miktarına bağlı.
Q7.Ne tür bir lojistik?
A.Normalde ürünlerin büyüklüğü ve ağırlığı fazla olmadığı için ekspres yoluyla göndeririz.
Ama lojistik müşterilerin talebine göre ayarlanabilir.
Q8.Büyük miktarda sipariş verirsem indirim olur mu?
A.Evet, toplu sipariş verirseniz size toptan fiyat vereceğiz.
Q9.Nasıl sipariş veririm?
A.Lütfen bize bir soruşturma bırakın ve bir satıcı iş gününün 24 saati içinde sizinle iletişime geçecek.
Başka ihtiyaçlarınız varsa, lütfen size en iyi çözümü sunmak için bizimle iletişime geçin.
Umi@ymleduv.com Dikkatiniz için teşekkürler.