Ürün Detayları
Menşe yeri: ÇİN
Marka adı: YM
Sertifika: High-tech Enterprise Certificate
Model numarası: UV LED COB Modülü 3634
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı: pazarlık yap
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: karton
Teslim süresi: 7-10 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 100000
Ürün adı: |
UV LED COB Modülü3634 |
Güç: |
72W |
Modül Boyutu: |
36mm*34mm |
Aydınlık boyut: |
20mm*20mm |
Gerilim: |
Konveyör Sistemi |
Akım: |
3A |
LED çipleri: |
epiledler |
Kapsülleme işlemi: |
Yüksek sıcaklık kuvars mercek paketi COB modülü |
Lensin açısını görüntüle: |
180 Derece |
Garanti: |
1 Yıl |
Ürün adı: |
UV LED COB Modülü3634 |
Güç: |
72W |
Modül Boyutu: |
36mm*34mm |
Aydınlık boyut: |
20mm*20mm |
Gerilim: |
Konveyör Sistemi |
Akım: |
3A |
LED çipleri: |
epiledler |
Kapsülleme işlemi: |
Yüksek sıcaklık kuvars mercek paketi COB modülü |
Lensin açısını görüntüle: |
180 Derece |
Garanti: |
1 Yıl |
UV LED COB Modülü 72W UV Tıkanma El feneri modülü Hızlı sertleştirme UV LED lambası
Ürün Tanımı
| Ürün Adı | UV LED COB Modülü 3634 |
| Güç | 72W |
| Renk | UV |
| Lamba boncuk sayısı | 28 adet |
| Diyot tipi | COB smd |
| Diyot lens malzemesi | Kuvars |
| Lens'in Görme açısı | 180 derece |
| Modül boyutu | 36mm*34mm |
| Parlaklık Boyutu | 20mm*20mm |
| Dalga boyu | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Voltaj | 24V |
| Mevcut | 3A |
| Çip malzemesi | Epiledler |
| Kapsülasyon süreci | Yüksek sıcaklıklı kuvars lens paketi COB Modülü |
| Modül malzemesi | 1.5mm COB Alüminyum plaka |
| Yaşam süresi (saat) | 20000 |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | Çeşitli UV baskı endüstrilerinde, boya, |
| Doğum yeri | Shenzhen, Guangdong, Çin |
![]()
ABD'yi seçmek için neden?
1) Ateş fiyatlandırması
Fiyatlarımız fabrika fiyatlarıdır.
2) Kalite kontrolü
Üretim ekibimiz, gönderilmeden önce her ürünün kalitesini kontrol eden çok yetenekli profesyonellerden oluşuyor.
3) Kişiselleştirme seçenekleri
İhtiyaçlarınıza göre özel ürünler sağlıyoruz.
4) Satış sonrası müşteri desteği
Tüm sorunlarınızı çözmek için müşterilerimiz için eğitimli müşteri hizmetleri personeli sağlıyoruz.
Sık Sorulan Sorular
Siz fabrika mısınız?
A: Evet! Biz Shenzhen'de bir fabrikayız. Yedi yıldır UV LED ürünleri üretiyoruz.
Ana ürünleriniz nelerdir?
A: UV LED lamba boncukları; UV LED modülü; UV LED tek lamba ve UV ekipmanları.
LED'lerin kalitesi nasıl?
A: Lütfen kalite hakkında endişelenmeyin. Şirketimiz Çin'deki ana LED üreticisidir.
Ödemeler T/T işlemleri/platform ödemeleri olabilir.
Lütfen dikkatli olun.
Ürünlerin en iyi şekilde çalışmasını sağlamak ve kullanım hatalarını azaltmak için lütfen aşağıdaki ipuçlarına dikkat edin.
1) Çalışma sırasında, UV LED ürünlerini kullanan kullanıcılar elektrik şoklarını önlemek ve şok tehlikelerinden sakınmak için önlemler almalıdır.
2) Ürünleri kullanırken çalışma süresini ve sıcaklığını kontrol etmekten emin olun.
Başka ihtiyaçlarınız varsa, lütfen size en iyi çözümü sunmak için bizimle iletişime geçin.
Umi@ymleduv.com Dikkatiniz için teşekkürler.