Ürün Detayları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: YM
Sertifika: High-tech Enterprise Certificate
Model numarası: YM-150W-33610 UV Kürleme Sistemi
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı: Bir
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: karton
Teslim süresi: günler
Ödeme koşulları: T/T, Banka Havalesi, Alibaba, Ekspres
Yetenek temini: Aylık 1000000 Adet
Ürün adı: |
YM-150W-33610 UV Kürleme Sistemi |
Güç: |
150W |
Boyut: |
368*50*112mm |
Aydınlık boyut: |
336*10mm |
Soğutma şeması: |
SMEMA |
Başvuru: |
Baskı, UV Kürleme |
Diyot Tipi: |
3535 |
Dalgaboyu: |
365/385/395/405 nm |
Garanti: |
1 Yıl |
Ürün adı: |
YM-150W-33610 UV Kürleme Sistemi |
Güç: |
150W |
Boyut: |
368*50*112mm |
Aydınlık boyut: |
336*10mm |
Soğutma şeması: |
SMEMA |
Başvuru: |
Baskı, UV Kürleme |
Diyot Tipi: |
3535 |
Dalgaboyu: |
365/385/395/405 nm |
Garanti: |
1 Yıl |
YM-150W-33610UV Sertleştirme Sistemi Uygulamaları
1Özellikleri:Hızlı, esnek sertleştirme ve kurutma
2Soğuk baskı ortamı: Sıcaklığa duyarlı substratlar, yani ince slaytlar, kendi kendine yapışkan levhalar,
Minimum ısı direnci etkili iki yönlü kalibrasyona izin verir.
3. Kolay Kapatma ve Açma: Yoğunluk bozulmadan kolayca açma ve kapatma. Böylece ısınma yoktur
Bu da yüksek verimliliğe sahip daha hızlı çalışmaya yol açar.
4. Makinenin uzun ömrü: LED uzun ömürlüdür. Bu nedenle lamba kapanma süresi veya başka herhangi bir zaman olmadan uzun vadeli faydalar sunarlar.
Enerji tasarrufu: Düşük elektrik tüketir. Böylece, enerji tasarrufu yapar ve uygun maliyetli bir çözüm sunar.
5Çevreye Dostu: Çevreye zarar verebilecek cıva (bir kere kullanılmaz bir element) ve ozon gazından oluşmaz.
| Ürün | YM-150W-33610 UV Tüzeleme Sistemi |
| Güç | 150W |
| Renk | UV |
| Diyot tipi | 3535 smd |
| Boyut | 368mm*50mm*112mm |
| Parlaklık Boyutu | 336mm*10mm |
| Lens malzemesi | Yüksek sıcaklığa dayanıklı lens |
| Dalga boyu | 365/385/395/405nm |
| Soğutma sistemi | Hava soğutması |
| Uygulama | Çeşitli baskı endüstrilerinde, boya ve yapıştırıcıda uygulanır. |
| Yaşam süresi (saat) | 20000 saat |
| Garanti | 1 yıl |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
![]()
BizimUV LED sertleştirme sistemleriCam endüstrisinde, dekorasyon endüstrisinde, inşaat malzemeleri endüstrisinde yaygın olarak kullanılırlar.
Mobilya endüstrisi vb.
Konika, Xaar, Ricoh gibi mürekkep püskürtücüleri ve baskı makineleri için uygundur.
Flatbed yazıcı, roll to roll yazıcı, geniş formatlı yazıcı, mürekkep püskürtücüsü, dijital yazıcı, rotary baskı vb.
Sık Sorulan Sorular
S1: Örnek siparişini kabul edebilir misiniz?
Evet, yapabiliriz. Kaliteyi test etmek ve kontrol etmek için numune siparişini memnuniyetle karşılıyoruz.
S2: Üzerine logomu koyabilir miyim?
Tabii ki. MOQ'ya ulaştığınızda logo, gereksinimlerinize göre yapılabilir.
S3: Paketiniz nedir?
Bir renk kutumuz ve bir kartonumuz var. İhtiyacınız olursa özelleştirebilirsiniz.
S4: teslimat süreniz nedir?
Stoktaki numune siparişleri için 3-7 gün, seri üretim için 25-30 gün.
S5: Teklif şartlarınız nedir?
FOB, CIF, CFR, EXW mevcuttur.
Başka ihtiyaçlarınız varsa, lütfen size en iyi çözümü sunmak için bizimle iletişime geçin.
Umi@ymleduv.com Dikkatiniz için teşekkürler.